2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

UFC Pasiekia Finansinę Aukštumą: Pajamos Viršija 1 Milijardą Dolerių

Privalai perskaityti

Per pirmus tris šių metų ketvirčius, UFC, stipriausia pasaulyje mišrių kovos menų organizacija, užfiksavo rekordinę 1,009 mlrd. JAV dolerių pajamų, tai yra 141 mln. JAV dolerių daugiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Didžioji pajamų dalis, 702,5 mln. JAV dolerių, buvo gauta iš transliacijų teisių pardavimų, ši suma išaugo 80 mln. JAV dolerių per metus. Turnyrų pajamos taip pat išaugo iki 115,6 mln. JAV dolerių, viršydamos praėjusių metų rezultatą. Be to, padidėjo pajamos iš reklamos ir atributikos pardavimo.

Paskutinį metų ketvirtį, su grandioziniais turnyrais Abu Dabyje, Niujorke ir Las Vegase, UFC turėtų užfiksuoti dar didesnius finansinius rezultatus. Šiemet daugiausiai pajamų UFC surinko iš „UFC 295“ turnyro. Tačiau finansiškai prasčiausias šiemet buvo „UFC 289“, kuris uždirbo 3,834 mln. JAV dolerių iš žiūrovų.

UFC EBITDA (pelnas prieš mokesčius) per pirmus tris šių metų ketvirčius siekė 585,9 mln. JAV dolerių, žymiai viršydama pernai užfiksuotą 488 mln. JAV dolerių pelną. Šie skaičiai rodo, kad UFC toliau išlieka viena iš finansiškai stipriausių ir augančių sporto organizacijų pasaulyje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Dviejų titanų dvikova: Raimondas Avlasevičius prieš Manuel Rifa

Jau kovo 16 dieną Vilniuje, ASG Arenoje “Sparta Gym” auklėtinis Raimondas Avlasevičius susikaus su patyrusiu Šveicarijos kovotoju Manuel Rifa. ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img