2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Bibiano Fernandes: Palieka ONE FC organizaciją

Privalai perskaityti

Brazilijos MMA legenda Bibiano Fernandes (24-6) gavo pranešimą iš ONE organizacijos, kad jie jam nebesiūlys naujo kontrakto. Nepaisant šios naujienos, Bibiano nesilaiko pykčio ir sako, kad tokie dalykai yra gyvenimo dalis. Jis taip pat atskleidė, kad organizacija pradžioje žadėjo jam progą kautis su Shinya Aoki 2024 m., tačiau vėliau pakeitė savo sprendimą.

Bibiano Fernandes buvo ilgametis ONE organizacijos narys ir daugelį metų puikiai atstovavo šią organizaciją, laimėdamas daugiausiai titulinių kovų ONE istorijoje ir išlaikydamas svorio kategorijos iki 65,8 kg diržą.

Jis patarė kovotojams, kurie galvoja apie perėjimą į ONE organizaciją, gerai apgalvoti savo sprendimą ir turėti gerą agentą. Bibiano Fernandes nežiūri atgal su nuoskauda ir tikina, kad pasirinkimas prisijungti prie ONE organizacijos buvo teisingas tuo metu.

Taigi, Bibiano Fernandes baigia savo kelionę su ONE organizacija, o jo karjera yra įspūdinga brazilijos džiu-džitsu pasaulyje ir MMA arenoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img