2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

„Kauno Žalgiris“ sukirto rankomis su pirmuoju naujoku

Privalai perskaityti

Šventiniu laikotarpiu „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su pirmuoju artėjančio sezono naujoku Aldayru Hernandezu.

Į Kauną futbolininkas atvyks sausio pradžioje ir pilnateisiu komandos nariu taps praėjęs medicininę apžiūrą.

Iš Kolumbijos kilęs vidurio gynėjas paskutinius penkerius metus rungtyniavo Suomijoje, o paskutine jo karjeros stotele buvo Espo „Honka“ ekipa.

„Tai kairiakojis, gerai su kamuoliu žaidžiantis gynėjas, kuris turi puikius įgūdžius skirstyti kamuolius. Manau, kad tai žaidėjas, kuris gali daryti nemažą įtaką stiliui, kuriuo mes norėsime žaisti. Aldayras yra sukaupęs nemažai patirties, yra kokybiškas žaidėjas ir į Kauną atvyks po puikaus sezono Suomijoje“, – nauju papildymu džiaugėsi komandos vyr. treneris Glennas Stahlis.

28-erių futbolininkas karjerą pradėjo gimtosios šalies „Bogota“ klube, o po šešerių metų persikėlė į Aziją ir papildė Nabi Šito „Bekaa“ komandą Libane.

2019-aisiais naujasis žalgirietis pasuko į antroje Suomijos lygoje tuo metu žaidusį Turku TPS klubą. Tame pačiame sezone su komanda jis užėmė antrą vietą ir pakilo į stipriausią šalies lygą, kurioje iki pat dabar praleido ketverius metus.

Buvęs Kolumbijos jaunimo rinktinių narys vieną sezoną taip pat atstovavo Helsinkio HIFK ekipai, o pastaruosius dvejus metus žaidė jau minėtoje Espo „Honka“ komandoje, su kuria varžėsi ir UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje.

Aukščiausioje Suomijos futbolo lygoje A. Hernandezas viršijo 100 sužaistų rungtynių skaičių, per savo etapą ten įmušė 8 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą, o 2022-aisiais iškovojo Suomijos futbolo lygos taurę.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pasiruošimą naujam sezonui pradės jau sausio 8 d.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img