2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Vytautas Venskūnas: Sėkmingas Sugrįžimas į Profesionalias Lenktynes

Privalai perskaityti

Daugkartinis 1000 km lenktynių Palangoje nugalėtojas Vytautas Venskūnas, po ilgesnės pertraukos sugrįžo į profesionalias lenktynes ir demonstruoja puikius rezultatus. Jis užėmė 9 vietą bendroje „ADAC Racing weekend“ sezono įskaitoje iš 31 dalyvio ir buvo ketvirtas 1 divizione. Venskūnas pabrėžė, kad sezonas buvo kupinas netikėtumų ir jo rezultatai viršijo lūkesčius.

Nors pradžioje jis nebuvo tikras, kokių rezultatų tikėtis, grįžimas į lenktynes jam suteikė galimybę išbandyti savo fiziškumą ir gebėjimus. Vienas iš sunkiausių momentų buvo lenktynėse Ošerslebene, kur dėl techninės problemos teko nepabaigti lenktynių ir prarasti svarbius taškus.

Venskūnas taip pat pasakojo apie patirtus nuotykius, pavyzdžiui, lenktynėse Ošerslebene, kuriose, nepaisant sunkių oro sąlygų ir lietaus, jis sugebėjo pasižymėti dėl puikaus važiavimo su lietaus padangomis.

Motyvuotas šių rezultatų, Venskūnas ketina dalyvauti „ADAC Racing weekend“ lenktynėse ir kitąmet, o jo vairuojamas „Porsche 993 GT2“ bus patobulintas – lengvesni sparnai, naujas variklio dangtis, ir patobulinta stabdžių sistema.

Nors gauti pasiūlymai dalyvauti kitose lenktynėse, Venskūnas planuoja koncentruotis tik į „ADAC Racing weekend“, mėgaujantis šio lenktynių formato iššūkiais. Jis laukia naujojo 2024 metų sezono, tęsdamas treniruotes ir palaikydamas fizinę formą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img