2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Justinas Gaethje: Pasirengęs UFC Lengvo Svorio Čempiono Iššūkiui

Privalai perskaityti

Amerikiečio Justino Gaethje, kuris šiuo metu užima antrą vietą UFC lengvo svorio kategorijos reitinge, akiratyje – pasaulio čempiono diržas. Gaethje, žinomas dėl savo agresyvaus stiliaus ir kovinio talento, jau pareiškė esąs pasiruošęs kautis dėl aukščiausio titulo. „Laukiu skambučio. Aš pasiruošęs, kai tik jūs, Dana ir UFC, būsite pasiruošę“, – sakė jis, nurodydamas UFC prezidentą Daną White’ą.

Gaethje šiemet tapo simboliniu „kiečiausio močkrušio“ diržo laimėtoju, įspūdingai nokautuodamas Dustiną Poirier. Jo potencialus varžovas, esamas čempionas Islamas Machačevas, taip pat įrodė savo galią, laimėdamas paskutinę kovą prieš Alexanderį Volkanovskį, taip pat spyriu į galvą. Machačevas atsakė į Gaethje iššūkį: „Aš sugebu ne tik spardyti. Būk atsargus.“

Justinas Gaethje, buvęs laikinasis čempionas po pergalės prieš Tony Fergusoną 2020 m., jau turėjo du šansus kautis dėl tikrojo čempiono diržo, tačiau pralaimėjo tiek Chabibui Nurmagomedovui, tiek Charlesui Oliveirai. UFC kol kas nėra paskelbę konkrečių planų dėl jo grįžimo į narvą.

Dėl artėjančio Ramadano, kurio metu Islamas Machačevas negalės kautis, ir numatyto „UFC 300“ turnyro balandžio 13 d., spėjama, kad Machačevas praleis šį renginį, o tai gali lemti Gaethje galimybes artimiausiu metu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img