2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

46-asis Dakaro Ralis: Ekstremalios Iššūkiai Saudo Arabijoje

Privalai perskaityti

Dakaro ralis, didžiausias pasaulio ralis, 2024 m. vėl vyks Saudo Arabijoje, žadėdamas sudėtingiausius išbandymus. Tai bus penktasis Dakaro renginys šioje šalyje. Dalyviai kovos bekele, važiuodami tūkstančius kilometrų ir siekdami kuo greičiau įveikti etapus. Ralio trasa laikoma paslaptyje iki pat etapo pradžios.

Organizatoriai pristato naujovę – 48 valandų maratoną, kurio metu dalyviai bus išsibarstę po aštuonis bivuakus ir turės tvarkytis be mechanikų pagalbos. Dalyviai lenktyniaus įvairiose kategorijose, tarp jų „Ultimate“, „Stock“, „Challenger“, SSV ir sunkvežimiai. Lenktynėse taip pat varžysis ir motociklai bei keturračiai.

Dakaro 2024 metų ralis apims 1 prologą ir 12 etapų, per kuriuos bus įveikta 4770 km motociklams ir 4716 km automobiliams. Lietuvos atstovai taip pat dalyvaus įvairiose kategorijose, siekdami aukštų rezultatų šiame prestižiniame renginyje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img