2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

„Hegelmann“ pradėjo pildytis naujokais

Privalai perskaityti

Mėlynai balti sukirto rankomis su artėjančio sezono pirmuoju naujoku. Juo tapo 25 metų gynėjas iš Brazilijos.

Douglasas Cruzas gali sėkmingai rungtyniauti tiek vidurio gynėjo, tiek ir atraminio saugo pozicijose. Aukštas ir tvirtai sudėtas gynėjas puikiai jaučiasi dvikovose dėl aukštų kamuolių bei puikiai skirsto kamuolius komandos draugams.

Naujokas iš Brazilijos savo profesionalo karjerą pradėjo ne gimtojoje šalyje, o Kroatijoje. Būdamas 20 metų jis prisijungė prie antroje šalies lygoje rungtyniaujančio Zagrebo „Dubrava“ klubo. Vėliau jo keliai pasuko į Bosniją ir Hercegoviną. Gynėjas 2020–2021 metų sezonuose rungtyniavo Bania Lukos „Borac“ ir Prijedoro „Rudar“ klubuose. Su pastarąja ekipa laimėjo Pirmos lygos pirmenybes.

Prieš 2021–2022 metų sezoną D. Cruzas sukirto rankomis su Slovakijos „Nitra“ klubu. Jame gynėjas sužaidė 21 rungtynes ir du sykius pasižymėjo.

2022 metų viduryje brazilas vėl grįžo į Kroatiją ir užsivilko Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ komandos marškinėlius.

Pastarąjį sezoną D. Cruzas rungtyniavo gimtojoje Brazilijoje ir gynė „Sao Bernardo“ klubo spalvas.

„Mane suintrigavo „Hegelmann“ pasiūlymas. Sau keliu aukštus tikslus ir noriu viską laimėti, o klubas siekia to paties. Nors mėlynai balti pakankamai jaunas klubas, bet aš padarysiu viską, kad palikčiau savo pėdsaką jame.

Žinau, jog šis klubas, nepaisant trumpo laiko, jau sugebėjo nemažai pasiekti Lietuvos futbole ir netgi rungtyniavo atrankoje į Europos taures. Tai klubas, statantis paveldą ir norintis pritraukti žaidėjų iš Brazilijos. Lietuvos lyga taip pat auga kasmet bei jau turi savo vardą“, – kalbėjo mėlynai baltų naujokas.

Kauno rajono klubas pasiruošimą naujam sezonui žada pradėti sausio 8 dieną.

***

Kauno rajono „Hegelmann“ sukirto rankomis su antruoju kito sezono naujoku – juo tapo 23 metų saugas Matas Vareika. Futbolininkas į Kauną keliasi po penkių sezonų praleistų Vilniaus „Žalgirio“ gretose.

„Atvykti į „Hegelmann“ nusprendžiau, nes jaučiau didelį pasitikėjimą tiek iš klubo vadovų, tiek iš trenerio Andriaus Skerlos, su kuriuo keliai mus buvo suvedę Lietuvos U-21 rinktinėje“, – kalbėjo mėlynai baltų naujokas.

Iš Jonavos kilusio M. Vareikos futbolininko kelias prasidėjo būtent Kaune. Iki 19 metų amžiaus žaidėjas futbolo pagrindus krimto Nacionalinėje futbolo akademijoje, buvo ne kartą kviečiamas į šalies jaunimo futbolo rinktines, kur buvo vienas iš lyderių.

2019 metais perspektyvų futbolininką į savo gretas prisiviliojo sostinės klubas. Pirmąjį sezoną M. Vareika pasirodė visu gražumu – „Optibet A lygoje“ sužaidė 23 rungtynes ir pelnė 4 įvarčius. Vėliau žaidėją persekiojo nuolatinės traumos, o iš viso jis „Žalgirio“ pagrindinės ekipos gretose sužaidė 39 rungtynes.

2023 metų sezone mėlynai baltų naujokas žaidė „Žalgirio B“ komandos gretose „Optibet Pirmoje lygoje“ ir per 15 rungtynių pelnė 12 įvarčių.

„Tikiu ateinančiu sezonu. Asmeniškai planuoju sunkiai dirbti ir kiek įmanoma daugiau prisidėti prie komandos pergalių“, – teigė M. Vareika.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img