2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

K.Hayesas: „Treneris yra labai atviras, jeigu mato, kad iš tavęs negauna to, ko norėtų gauti“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Vilerbane esančioje „Astroballe“ arenoje Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse susitiks su vietos ASVEL klubu.
Dar trečiadienį prieš Kaune surengtą treniruotę ir kelionę į Prancūziją mintimis apie laukiantį išbandymą su „Žalgiris TV“ dalijosi Kevarriusas Hayesas.
„Jaučiamės gerai, jaučiamės švieži. Labai smagu iškovoti pergalę po tokio sunkaus mėnesio. Naujasis treneris yra labai atviras, emocionalus. Jis visada turi paruošęs savo rungtynių planą. Jis nėra užfiksavęs vien ties tuo, leidžia ir šiek tiek improvizuoti. Jis yra labai atviras, jeigu mato, kad iš tavęs negauna to, ko norėtų gauti“, – aiškino K.Hayesas.
„Žalgiris“, antradienį iškovojęs pergalę namuose prieš Berlyno ALBA (77:71), šįkart seriją bandys pratęsti su ASVEL ekipa, kuriai Kaune žalgiriečiai pralaimėjo (88:91).
Kalbėdamas apie laukiantį išbandymą K.Hayesas pabrėžė, kad Eurolygos dvigubos rungtynių savaitės metu svarbu išlikti šviežiems.
„Tiesiog ruošiamės, bandome atgaivinti savo kūnus per šią intensyvią savaitę. Mūsų laukia rungtynės, tad tiesiog labai svarbu gerai joms pasiruošti. Turėjau mikrodvikovas prieš K.Koumadje ir Y.Wetzellį, dabar manęs laukia akistata su Y.Fallu ir J.Egbunu. Reiks greitai prisitaikyti“, – tvirtino vidurio puolėjas.
Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL rungtynės prasidės ketvirtadienį 21.00 val. Lietuvos laiku.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img