2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos Ekipažai Įsibėgėja Prieš 2024 m. Dakaro Ralį

Privalai perskaityti

Trečiadienį prasidėjo intensyvus Lietuvos ekipažų pasiruošimas 2024 metų Dakaro raliui. Laisvydas Kancius, keturračių kategorijoje, nors ir susidūrė su techniniais nesklandumais, išliko optimistiškas. Incidentas, kurio metu jis įvažiavo į griovį ir sulaužė šakę, buvo greitai sureguliuotas, o Kancius gyrė savo keturračio vairavimo savybes.

Tuo tarpu Antanas Kanopkinas susidūrė su rimtesnėmis problemomis dėl ratų. Jo keturračio padangų modifikacijos sukėlė stiprią vibraciją esant dideliam greičiui, dėl ko teko svarstyti kelis sprendimo variantus. Komanda apsvarsčiusi galimybę balansuoti ratus arba šalinant patobulinimus, siekiant išvengti galimų pakabos remonto darbų po kiekvieno etapo.

Kancius ir Kanopkinas, kaip ir kiti Lietuvos ekipažai, intensyviai dirba prie techninių ir strateginių pasiruošimo aspektų, siekdami geriausio pasirodymo viename sudėtingiausių pasaulio ralių. Šis Dakaro ralis žada būti iššūkių kupinas, tačiau Lietuvos komandos nusiteikusios kovoti dėl geriausių rezultatų.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img