2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Sūduva“ suformavo puolimo grandį

Privalai perskaityti

Marijampolės „Sūduva“ suformavo puolimo grandį 2024 metų sezonui.

Komandoje dar metams lieka latvis Aivaras Emsis, anksčiau buvo pratęsta sutartis su ukrainiečiu Artemu Kovbasa, o prie jų prisijungs nigerietis Ugochukwu Oduenyi ir lietuvis Justas Česnavičius.

A. Emsiui tai bus antras sezonas „Sūduvoje“. 25 metų puolėjas pernai per 27 rungtynes A lygoje pelnė 5 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Prieš atvykdamas į Marijampolę, A. Emsis atstovavo įvairiems Latvijos, Vokietijos, Graikijos ir Italijos klubams, o 2021 ir 2022 metais žaidė Telšių „Džiuge“.

27 metų U. Oduenyi į „Sūduvą“ keliasi iš Kauno raj. „Hegelmann“. Futbolininkas iš Nigerijos praeitą sezoną A lygoje per 25 rungtynes pelnė 3 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas karjerą pradėjo gimtinės „E&A Academy“, o 2018 m. pasirašė sutartį su Austrijos aukščiausios lygos Linco LASK. Šis klubas futbolininką skolino kroatų „Sesvete“ bei Austrijos „Horn“ ir „Ried“ ekipoms.

2021 m. U. Oduenyi žaidė „Minaj“ (Ukraina) ir Taldykorgano „Žetysu“ (Kazachstanas) komandose, 2022 m. – Ivanicos „Javor“ (Serbija), o 2023-iaisiais atvyko į Lietuvą.

J. Česnavičius į Marijampolę keliasi iš Kauno „Fortūnos“. 23 metų puolėjas pernai LFF II lygoje per 29 rungtynes pelnė 25 įvarčius. Anksčiau futbolininkas atstovavo Kazlų Rūdos „Šilui“ ir „Hegelmann“.

„Matėme tiek Ugochukwu žaidimą A lygoje, tiek Justo – II lygoje, mes tikime šiais žaidėjais, o jie, manau, įrodys, kad yra verti būti mūsų komandoje, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Esu patenkintas sukomplektuota puolėjų grandimi, manau, šioje vietoje turėsime labai daug potencialo, kurį reikės atskleisti. Gal tai ir bus didžiausias darbas? Žinoma, nereikia pamiršti ir mūsų jaunimo, kuris iš B komandos nuolat bandys belstis į pirmosios ekipos duris.“

„Sūduva“ į treniruotes susirinks sausio viduryje, o pirmąsias kontrolines rungtynes sužais sausio 27 d. su Alytaus „Dainava“.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img