2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

V. Ortizas jaunesnysis: Naujas Etapas Bokso Karjeroje

Privalai perskaityti

Boksininkas Vergilas Ortizas jaunesnysis (19-0, 19 nokautų) ruošiasi sugrįžti į bokso ringą po sveikatos problemų. Ortizas, kuris turėjo du kartus kautis prieš Eimantą Stanionį, dėl rabdomiolizės ir kitų sveikatos sutrikimų praleido didžiąją dalį pastarųjų 29 mėnesių. Per šį laikotarpį jis turėjo tik vieną kovą prieš Michaelą McKinsoną.

Dėl įvairių sveikatos problemų, įskaitant rabdomiolizę ir per didelį perkaitimą, Ortizas praleido suplanuotas kovas. Jo grįžimas į ringą yra numatytas sausio 6 d., Las Vegase (JAV), kur jis kovos su mažiau žinomu Fredricku Lawsonu iš Ganos.

Nepaisant nesėkmių ir sveikatos problemų, Ortizas yra optimistiškai nusiteikęs dėl savo karjeros atgaivinimo. Jis akcentuoja norą būti sveikas ne tik fiziškai, bet ir emociškai bei psichologiškai. Ortizas taip pat minėjo, kaip šis laikotarpis atskleidė, kurie žmonės liko šalia jo, o kurie nusisuko.

Jo agentas Oscaras De La Hoya išreiškė pasitikėjimą Ortizo potencialu, ypač naujoje svorio kategorijoje. De La Hoya mano, kad Ortizas gali tapti nauju rimtu žaidėju 154 svarų kategorijoje ir netgi potencialiu pasaulio čempionu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img