2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Dakaro Iššūkis 2024: Klaipėdietis M. Siliūnas Pasirengęs Debiutui

Privalai perskaityti

Dakaro ralis 2024 prasideda! Klaipėdietis Modestas Siliūnas, debiutuojantis šiame ekstremalaus sporto renginyje, sėkmingai įveikė techninius testus ir administracinius patikrinimus, pasiruošdamas oficialiam startui Saudo Arabijoje. Prieš pirmąją lenktynių dieną, M. Siliūnas dalyvavo testų važiavimuose su naujuoju nuomotu motociklu, siekdamas adaptuotis prie sąlygų ir technikos. Nors testai suteikė jam naudingos patirties, Siliūnas nusprendė neperverti rizikos, vengdamas technikos sugadinimo.

Motociklininkams teko važiuoti kartu su automobiliais, kas sukėlė papildomų iššūkių dėl dulkių ir trasos sudėtingumo. Sportininkas išreiškė pozityvias emocijas, būdamas Saudo Arabijoje ir suvokdamas, jog iki starto liko mažiau nei 48 valandos. Jis pasidalijo įspūdžiais apie savo ruoštis ir pasiruošimą varžyboms.

Prologas, vyksiantis penktadienį, bus trumpas, tačiau svarbus etapas, nes nustatys starto tvarką šeštadienio greičio ruože. Sportininkai turės įveikti 130 kilometrų pravažiavimo atstumą ir 28 kilometrų greičio ruožą. Modestas Siliūnas, pasiruošęs ir susikaupęs, laukia galimybės parodyti savo įgūdžius ir patirtį šiame prestižiniame ralyje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img