2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

P. Širvys pradėjo legionieriaus karjerą

Privalai perskaityti

Artėjantį sezoną Lietuvos čempiono futbolo klubo „Panevėžys“ gretose nepamatysime Pijaus Širvio. Krašto gynėją buvo siekiama išlaikyti komandoje, tačiau laisvuoju agentu tapęs futbolininkas nusprendė pasirinkti užsienio klubo pasiūlymą.

Aukštaitijos sostinės klube P. Širvys praleido tris sezonus – per šią atkarpą džiaugėsi laimėta Supertaure bei pirmą kartą tapo Lietuvos čempionu. Krašto gynėjas yra vienas iš kelių futbolininkų, sužaidusių „Panevėžio“ gretose triženklį skaičių rungtynių.

Praėjusio sezono Lietuvos čempionate P. Širvys per 34 mačus pasižymėjo 7 kartus bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Taip pat su „Panevėžio“ marškinėliais 2023-iaisiais buvo sužaisti keturi susitikimai UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose bei viena dvikova LFF taurėje.

„Apie „Panevėžį“ liks tik šilčiausi prisiminimai, tapome Lietuvos čempionais. Praėjusiame sezone buvome kaip šeima ir niekada nepamiršiu, ką visi kartu pasiekėme. Manau, dabar yra pats geriausias laikas išvykti į užsienį. Įrodžiau, kad esu vertas laiptelio į priekį, atiduosiu save visą, o kaip bus, taip bus.

Noriu padėkoti savo buvusiems komandos draugams, treneriams, vadovams, administracijai ir sirgaliams. Liksiu dėkingas ir toliau seksiu „Panevėžio“ pasirodymus“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo P. Širvys.

Futbolo klubas „Panevėžys“ dėkoja P. Širviui už reikšmingą indėlį į komandos rezultatus ir linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

alyga.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img