2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

46-asis Dakaro Ralis Prasidėjo

Privalai perskaityti

Penktadienį Saudo Arabijoje įvyko 46-asis Dakaro ralis, pritraukiantis dėmesį su net dešimt Lietuvos ekipažų. Benediktas Vanagas, startavęs 31-oje vietoje, buvo greičiausias tarp lietuvių ir finišavo 13-oje pozicijoje. Jo komentaras apie prologą atspindėjo atsargų, bet greitą važiavimo stilių: „Važiavome greitai, bet protas buvo drauge.“

Nors prologas, sudarantis tik 27 km, yra simbolinis, jo rezultatai lemia starto tvarką. Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno ekipažas baigė 50-oje vietoje, o Vaidotas Žala, komandos „Arijus X-raid“ pilotas, vertino prologą kaip „šachmatų partiją“.

Roko Baciuškos ir Oriolo Vidaliu Montijano duetas, vairuojantys „Can-Am Factory Team“, startavo galingesnėje „Challenger“ klasėje ir užėmė devintąją vietą. Tuo tarpu „SV Technika Racing“ ekipažas, vadovaujamas Vaidoto Paškevičiaus, parodė puikų rezultatą sunkvežimių kategorijoje, finišuodami devinti.

Nelaimingas atsitikimas ištiko Emilijos ir Arūno Gelažninkų ekipažą, kai jų bagis buvo taranuotas, tačiau jie vis dar turi viltį tęsti varžybas.

Šeštadienį dalyviai išvyks į 414 kilometrų ilgio antrąją etapą, kuris žada būti iššūkis su neįprastu kraštovaizdžiu aplink Saudo Arabijos vulkanus. Lietuvos ekipažai yra pasirengę ir optimistiškai nusiteikę šiam išbandymui.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img