2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

SEB arenoje – dešimtoji pasaulio raketė amerikietis T. Fritzas, geriausias šiuo metu dvejetų tenisininkas pasaulyje A. Krajičekas

Privalai perskaityti

Tarptautinė teniso federacija (ITF) paskelbė vyrų teniso rinktinių, šių metų vasario pradžioje dalyvausiančių Daviso taurės susitikimuose, sudėtis. „SEB arenoje“ Vilniuje vasario 1-2 d. vyksiančioje Ukrainos ir JAV rinktinių akistatoje žiūrovai išvys aukščiausią ATP reitingą tarp visų JAV tenisininkų turintį Taylorą Fritzą, o Lietuvos teniso rinktinę dvikovoje prieš Sakartvelą, kuri ten pat bus surengta vasario 3-4 d., į priekį ves po peties operacijos sparčiai sveikstantis Ričardas Berankis. 

JAV rinktinės kapitonas Bobas Bryanas savo komandoje Vilniuje, be T. Fritzo (ATP-10), taip pat turės Sebastianą Kordą (ATP-24), Christoferį Eubanksą (ATP-34), ATP dvejetų reitingo lyderį Austiną Krajičeką ir 6-ą vietą šiame reitinge užimantį Rajeevą Ramą. 

Iššūkį JAV tenisininkams Vilniuje mes ukrainiečiai Vitaliy Sachko (ATP-169), Oleksii Krutykh (ATP-295), Viacheslav Bielinskyi (ATP-512), Vladyslav Orlov (ATP-602) ir Illya Beloborodko (ATP-1183). Komandos kapitonas – Orest Tereshchuk.

„Bilietų pardavimo tendencijos mums sufleruoja, kad mūsų teniso mylėtojai su nekantrumu laukia šios vasario pradžioje vyksiančios teniso šventės ir, ypač, JAV teniso žvaigždyno. Bilietų į Ukrainos ir JAV rinktinių dvikovą liko vos kiek daugiau nei po šimtą į kiekvienos dienos mačus. Mums, varžybų organizatoriams, tokios komandos kaip JAV priėmimas taip pat reiškia nauju iššūkius ir naujas patirtis. Visgi esu tikras, kad susidorosime su visomis užduotimis, o į „SEB areną“ atvykę žiūrovai išvys ne tik aukščiausio lygio tenisą, įtemptas dvikovas, bet ir vėl turės galimybę pajusti didelių tarptautinių varžybų atmosferą: arenoje bus įrengta „hawkeye“ technologija, padavimų greičio matavimo įranga, susitikimai bus tiesiogiai transliuojami JAV, Ukrainoje, Lietuvoje“, – sako Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

Lietuvos vyrų teniso rinktinę mače prieš Sakartvelo komandą į priekį vėl ves ilgametis rinktinės lyderis Ričardas Berankis (ATP-238). Po spalio mėnesį Vokietijoje atliktos peties operacijos sparčiai sveikstančiam R. Berankiui tai bus jau 29 pasirodymas Daviso taurės varžybose. Lietuvos rinktinės kapitono Šarūno Kulnio vadovaujamoje komandoje taip pat bus Vilius Gaubas (ATP-370), Edas Butvilas (ATP-560), Pijus Vaitiekūnas (ATP-1853) ir Tadas Babelis.

Sakartvelo komandos kapitonas Davidas Kvernadzė į komadą pakvietė Sabą Purtseladzę (ATP-468), Zurą Tkemaladzę (ATP-722), Aleksandrą Bakshį (ATP-819) ir Aleksandrą Metrevelį (ATP-886).

tennis.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img