2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

K. Šilkaitis toliau gins „Kauno Žalgirio“ garbę

Privalai perskaityti

Ilgametis „Kauno Žalgirio“ narys Karolis Šilkaitis žaliai baltus marškinėlius aukščiausioje šalies lygoje vilkės aštuntą sezoną – prieš prasidedant pasiruošimui 2024 m. sezonui, futbolininkas suraitė parašą ant naujos sutarties su klubu.

K. Šilkaičiui tai bus jubiliejinis, dešimtasis sezonas pajėgiausioje Lietuvos futbolo lygoje. Be septynių sezonų „Kauno Žalgirio“ gretose, dvejus metus saugas taip pat atstovavo „Jonavos“ ekipai.

27-erių metų kaunietis yra vienas daugiausiai rungtynių klubo istorijoje sužaidusių futbolininkų. 193 oficialius susitikimus su žaliai baltais marškinėliais sužaidęs K. Šilkaitis pagal sužaistų rungtynių skaičių komandoje nusileidžia tik 214 dvikovų sužaidusiam vartininkui Deividui Mikelioniui.

Praėjusiame sezone universalus žaidėjas vėl buvo vienas daugiausiai žaidžiančių komandos futbolininkų – įvairiose pozicijose žaidęs K. Šilkaitis visuose turnyruose sužaidė 31 susitikimą ir pasižymėjo vienu pelnytu įvarčiu.

Anksčiau žalgirietis buvo kviečiamas ir į įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines, taip pat buvo ir nacionalinės rinktinės stovykloje.

Kartu su komandos draugais pasiruošimą sezonui K. Šilkaitis pradės jau sausio 8 d.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img