2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos Biatlonininkės Pasiekimas: Lidija Žurauskaitė Iškovoja Svarbius Taškus Pasaulio Taurėje

Privalai perskaityti

Lidija Žurauskaitė, Lietuvos biatlonininkė, pasiekė reikšmingą žingsnį savo karjeroje, pelnydama dviženklį taškų skaičių Pasaulio taurės etapo sprinto rungtyje. Oberhofe, Vokietijoje, vykusiame 7,5 km sprinte ji užėmė 31 vietą ir iškovojo 10 taškų. Tai pirmas toks Lietuvos moterų biatlono pasiekimas per pastaruosius dešimt metų.

24 metų sportininkė su šaudymo rezultatu 1+0 nugalėtojai prancūzei Justine Braisaz-Bouchet nusileido 1 min. 53,6 sek. Po pirmojo šaudymo Žurauskaitė buvo 64-oje vietoje, tačiau po antrojo šaudymo pakilo į 29-ąją poziciją.

Žurauskaitė pasidalijo mintimis apie sunkumus ir savo pasiruošimą: „Buvo labai sunku. Vakar buvau prastos nuotaikos ir nusivylusi savo pasiruošimu. Šiandien nesitikėjau nieko, tiesiog norėjau padaryti geriausią, ką galiu.“

Ji taip pat pabrėžė savo pasitikėjimą savimi ir siekį tobulėti: „Pasitikiu savimi. Žinau, kad galiu daug, kad esu stipri. Tai tikrai ne mano geriausios varžybos, tikiuosi, kad dar šį sezoną bus geriau.“

Lietuvos biatlonininkės taip pat susidūrė su iššūkiais varžybose. Natalija Kočergina užėmė 83 vietą, o Judita Traubaitė – 84-ąją. Sąlygos trasoje buvo sudėtingos, apie tai pasakojo Žurauskaitė: „Sąlygos trasoje buvo tragiškos. Tai buvo prasčiausia trasa, kokią mačiau gyvenime. Absoliučiai ne Pasaulio taurės lygio.“

Tačiau Žurauskaitę palaikė gausus Lietuvos aistruolių būrys: „Buvo labai smagu pamatyti ir išgirsti Lietuvos aistruolius. Didžiuojuosi atstovaudama mūsų komandai, didžiuojuosi mūsų sirgaliais.“

Vyrų sprinto varžybose sėkmingai pasirodė Vytautas Strolia ir Maksimas Fominas, užėmę atitinkamai 48 ir 53 vietas. Karolis Dombrovskis liko 93-ias, o Tomas Kaukėnas dėl sveikatos problemų nedalyvavo. Nugalėjo vokietis Benediktas Dollis.

Lidijos Žurauskaitės pasiekimas ir Lietuvos biatlonininkų dalyvavimas yra svarbus žingsnis tiek individualiai, tiek visai komandai, stiprinant Lietuvos pozicijas tarptautinėse varžybose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...