2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos Ekipažai Tęsia Varžybas Dakaro Ralyje: Iššūkiai Antrajame Etape

Privalai perskaityti

Sekmadienį, Dakaro ralio dalyviams teko įveikti ilgą ir sunkų antrąjį etapą, kuris apėmė 192 kilometrų pervažiavimus ir 463 km greičio ruožą. Tai buvo dar viena iššūkių kupina diena visiems 10 Lietuvos garbę ginančių ekipažų.

Dominavusi žvyro ir purvo danga, sudariusi 77 proc. visos trasos, padarė šį etapą dar sudėtingesnį. Vaidotas Žala su šturmanu Paulo Fiuza buvo pirmieji iš lietuvių pasiekę finišą, užėmę 14-ąją vietą ir taip nukritę į 11-ąją vietą bendroje įskaitoje. Jų laikas – 4 val. 17 min. 2 sek.

Benediktas Vanagas ir Kuldaras Sikk baigė 24-oje pozicijoje ir bendroje įskaitoje užima 17-ąją vietą. Jų trasos laikas – 4 val. 27 min. 22 sek. Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu išlaikė tolygų tempą ir finišavo 32-oje pozicijoje, o bendroje įskaitoje – 33-ioje. Jų laikas – 4 val. 36 min. 11 sek.

Gintas Petrus su Jose Marquesu pasiekė finišą 46-oje pozicijoje, o bendroje įskaitoje jie yra 41-i. Jų etapas truko 5 valandas 15 min. Motociklų įskaitoje Modestas Siliūnas finišavo 36-oje pozicijoje su laiku 5 val. 49 min. 8 sek.

Keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius užėmė 5-ąją vietą, o Antantas Kanopkinas – 6-ąją. Abu atsiliko daugiau nei 30 min. nuo etapo nugalėtojo Marcelo Medeiros. Motobagių klasėje Rokas Baciuška, gavęs 4 min. baudą, finišavo 10-oje pozicijoje. Jis yra 12-as bendroje įskaitoje.

Sunkvežimių kategorijoje Vaidas Paškevičius su kolegomis startavo stipriai, tačiau dėl sustojimo finišavo 17-oje pozicijoje. Bendroje įskaitoje jie išlieka 9-oje vietoje. Emilijos ir Arūno Gelažninkų ekipažas motobagių įskaitoje užėmė 18-ąją vietą, pakildami į 21-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Ši diena Dakaro ralyje buvo pilna išbandymų ir įtemptų akimirkų, o Lietuvos ekipažai toliau drąsiai tęsia savo kelionę per vienas sudėtingiausių pasaulio lenktynių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img