2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Pokyčiai „Džiugo“ sudėtyje, „Žalgiris“ susitarė su jaunu futbolininku

Privalai perskaityti

2024 metų sezone Telšių „Džiugo“ gretose toliau rungtyniaus vartininkas Marius Paukštė ir telšiškis Martynas Vasiliauskas.

Telšiškis M. Vasiliauskas praėjusiame sezone sužaidė tik šešerias rungtynes, kadangi žaidėją nuo sezono pradžios neapleido traumos kaip ir 2022-aisiais, o vėliau įtikinti vyr. trenerio nesisekė.

Tačiau tikime, kad naujame sezone Martynas bus geriausios formos ir pasinaudos proga įrodyti, kad gali būti labai vertingas.

Tuo tarpu vartininkas M. Paukštė iki vasaros buvo pagrindinis komandos vartininkas ir sužaidė 17 rungtynių, o vėliau pozicijas užleido kitam komandos vartų sargui.

Kadangi Marius mums artimas kaip senbuvis, ramaus, darbingo charakterio, pasiekėme susitarimus neabejodami, kad Marius tvirtai save paruošęs psichologiškai, su savo patirtimi ir įgūdžiais gali sužaisti geriausią savo sezoną.

***

Naujajame sezone Telšių „Džiugo“ gretose nebeišvysime brazilo Maicomo Davido, portugalų Aireso SousaAldairo Ferreira ir Nuno Pereira bei serbo Milano Jezdimirovičiaus.

M. Davidas mūsų ekipos gretas papildė vasaros metu ir A lygoje sužaidė 16 rungtynių bei pelnė 2 įvarčius.

A. Sousa iki vasaros vidurio sužaidė 21 rungtynes, pelnė 3 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Vėliau žaidėjas prarado trenerio pasitikėjimą ir rungtyniavo su mūsų dublerių ekipa, kuriai davė naudingų pamokų.

Serbas M. Jezdimirovičius sužaidė 33 rungtynes ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu 2 sezonus Telšiuose praleidęs A. Ferreira 2023 metų sezone sužaidė 34 rungtynes ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vienas iš svarbesnių startinės sudėties žaidėjų N. Perreira sužaidė 33 rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Džiugas“ dėkoja visiems žaidėjams ir linki sėkmės tolimesnėse karjeros stotelėse.

***

Lietuvos jaunimo rinktinei atstovaujantis saugas Kajus Bička susiejo ilgalaikę ateitį su Vilniaus „Žalgiriu“ – futbolininkas pasirašė naują profesionalo sutartį.

19 metų K. Bička septynerius metus futbolo pagrindų mokėsi klubo akademijoje, žaidė jaunimo, C ir B komandose.

Nuo 2023 metų vasaros buvo išnuomotas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubui, su kuriuo laimėjo Pirmos lygos pirmenybes ir triumfavo LFF taurės turnyre.

Siekiant įgyti daugiau žaidybinės praktikos šį sezoną K. Bička turėtų prisijungti prie kitos A lygos komandos.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img