2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

R.Šmitas: „Bandome pagerinti savo žaidimą ties daugeliu aspektų“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmadienio popietę iš Kauno tiesioginiu reisu išskrido į Valensiją, kur antradienį, surengę lengvą treniruotę, jau vakare žais Eurolygos rungtynes su vietos Valensijos „Basket“ klubu.
Prieš skrydį į Ispaniją mintimis apie būsimą dvigubą Eurolygos rungtynių savaitę (penktadienį žalgiriečiai kausis Barselonoje) su „Žalgiris TV“ dalijosi Rolandas Šmitas.
„Jaučiuosi puikiai. Jaučiamės pasiruošę šiai rungtynių savaitei, kuri bus sunki. Bet, kaip ir sakiau, komanda jaučiasi gerai, tad keliaujame ten kovoti dėl dviejų pergalių“, – tikino aukštaūgis.
„Žalgiris“ pirmajame susitikime su Valensijso ekipa Kaune patyrė nesėkmę (72:87). Tose rungtynėse Alexo Mumbru treniruojamas klubas nustelbė žalgiriečius fiziškumu. Apie tai prieš būsimą susitikimą Ispanijoje priminė ir R.Šmitas.
„Tai yra labai fizišką krepšinį žaidžianti ekipa. Su daug talentingų žaidėjų. Ir, kaip ir sakiau, turime būti labai pasiruošę. Turėsime patys demonstruoti fizišką krepšinį, norėdami nugalėti tokį varžovą, – aiškino R.Šmitas. – Jie turi daug pavojingų žaidėjų: Brandoną Daviesą, Chrisą Jonesą. Ir daugybę kitų. Tai labai pavojinga komanda.“
Turnyro lentelėje žalgiriečius 4 pergalėmis lenkiantis Valensijos klubas Eurolygoje demonstruoja net antrą gynybos reitingą. R.Šmito teigimu, tai ir yra demonstruojamo fiziškumo rezultatas.
„Kaip ir sakiau, Valensija yra fiziškai žaidžianti komanda, todėl dėl to fiziškumo jie gali demonstruoti tokią gynybą“, – teigė latvis.
Žalgiriečiai nuo sausio 1-osios treniruotėse dirba su naujuoju treneriu Andrea Trinchieri. „Žalgirio“ legionierius tvirtino, kad treniruotėse vyksta geras darbas.
„Turėjome geras ir sunkias treniruotes. Bandome pagerinti savo žaidimą ties daugeliu aspektų“, – kalbėjo žalgirietis.
Kauno „Žalgirio“ ir Valensijos „Basket“ dvikova prasidės antradienį 21.30 val. Lietuvos laiku.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img