2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„SV Technika Racing“: Techninės bėdos nutraukė Dakaro svajones

Privalai perskaityti

Trečioji diena Dakaro ralyje 2024 metais buvo lemtinga „SV Technika Racing“ komandai. Vaidotas Paškevičius, Albertas Veliamovičius ir Gyčio Gaspariūno trio, turėdami ambicijų patekti į greičiausių sunkvežimių komandų dešimtuką, pirmadienį patyrė didelį nusivylimą – variklio gedimas privertė juos pasitraukti iš lenktynių.

Nepaisant sėkmingo starto, kai prologo metu jie pasiekė devintą vietą, ir puikaus penkto finišo pirmajame greičio ruože, techninės problemos antrojo etapo metu padarė savo. Iš pradžių atrodo, kad vairo stiprintuvo gedimas buvo tik menkas trikdis, tačiau trečiajame greičio ruože pasirodė esąs rimtesnės problemos pranašas.

Ekipažo pilotas Vaidotas Paškevičius pasakojo, kad 200 kilometrų įveikę septintoje pozicijoje, jie netrukus susidūrė su situacija, kurioje sunkvežimis užgeso. „Tatra” sunkvežimis netrukus sustojo visam laikui dėl radiatoriaus tvirtinimų gedimo, kuris buvo tik pirmasis rimtesnių gedimų grandinėje.

Kovoję su laiku ir stengdamiesi išsaugoti viltį pasiekti finišą, komanda susidūrė su nepataisomu aušinimo sistemos žarnos gedimu. Visos pastangos išlikti varžybose baigėsi, kai paaiškėjo, kad variklio blokas ir galvutės tarpinė yra nepataisomi.

Vaidotas Paškevičius, nors ir nusivylęs, dėkojo visiems, kurie palaikė komandą sunkiu metu: „Yra kaip yra. Pradžia parodė mūsų potencialą, bet Dakaras šiemet mums pasibaigė. Dėkojame partneriams, šeimoms ir gerbėjams. Iki pasimatymo ateityje.”

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img