2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

2024 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

Privalai perskaityti

Dalis Lietuvos futbolo A lygos klubų sausio antrąją savaitę pradėjo treniruočių procesą 2024 metų sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Pateikiame artėjančio 2024 metų sezono čempionato dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Vytautas Černiauskas, Tomas Švedkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Rokas Lekiatas (FA „Šiauliai“), Aironas Trakšelis, Matijus Remeikis, Federico Palaciosas, Domantas Vaičekauskas, Kwadwo Asamoah, Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“), Ernestas Veliulis, Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“), Nojus Lukšys, Noelis Mbo, Ariagneris Smithas, Nika Kačarava, vyr. treneris Gino Lettieri.

Išvyko: Ignas Driomovas, Wilde‘as-Donaldas Guerrier, Romanas Mirošnykas, Pijus Širvys („Maribor“), Artemas Ščedras.

Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joelis Bopesu, Joris Moutachy (Njoro „Chamois“), Nicolasas Gorobsovas, Jurijus Kendyšas, Martynas Šetkus, Yukiyoshi Karashima, Ovidijus Verbickas, Adama Fofana, Abdoulas Doumbia, Paulius Golubickas, Giedrius Matulevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Arvydas Novikovas, Liviu Antalis, Motiejus Burba (Telšių „Džiugas“), Romualdas Jansonas, Meinardas Mikulėnas (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Tomislavas Duka (Mostaro „Velež“), Saulius Mikoliūnas (baigė karjerą), Mario Paveličius, Nassimas Hnidas, Stipe Vučuras, Matas Vareika (Kauno rajono „Hegelmann“), Kajus Bička (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Marko Miličkovičius (Bekabado „Metallurg“), Leonardo Vaca, Mathiasas Oyewusi („Valenciennes“).

FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Gustas Baliutavičius, Lukas Paukštė, Rolandas Baravykas, Jevgenas Jefremovas, Sigitas Olberkis, Nojus Audinis, Egidijus Vaitkūnas, Emilis Gasiūnas, Mantas Kuklys, Domantas Šimkus, Karolis Žebrauskas (Gargždų „Banga“), Gabijus Micevičius, Gabrielius Micevičius, Deividas Šešplaukis, Justas Petravičius, Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“), vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: Rokas Lekiatas („Panevėžys“), Rimvydas Sadauskas, Danielis Romanovskis („Panevėžys“), Dominykas Kubilinskas (Telšių „Džiugas“), Oleksijus Ščebetunas (Petropavlo „Kyzylžar“).

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas, Jurgis Mikšiūnas, Sethas Sincere’as, Jasonas Noslinas, Maxime’as Spano Rahou, Martynas Dapkus, Aldayras Hernandezas (Espo „Honka“), Edvinas Kloniūnas, Pijus Nainys, Karolis Šilkaitis, Vilius Armanavičius, Karolis Uzėla, Abdulgafaras Opeyemi, Divine‘as Naah, Oyinlola Kayode (Marijampolės „Sūduva“), Gratas Sirgėdas, Nidas Vosylius, Artūras Dolžnikovas, Nerijus Valskis, Armandas Kučys, vyr. treneris Glennas Stahlis.

Išvyko: Arijus Bražinskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Andrejus Karvackis, Edvinas Girdvainis („Sandhausen“), Yuma Suwa, Shermaras Martina, Xabi Auzmendi (Varšuvos „Polonia“), Florianas Davidas.

Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Vincentas Šarkauskas, Arijus Bražinskas („Kauno Žalgiris“), Laurynas Klimas, Aleksandras Levšinas, Steve‘as Kingue, Douglasas Cruzas („Sao Bernardo“), Denisas Bošnjakas, Esmilis Kaušinis, Kipras Olšauskas („Jabac i Terrassa U-19“), Matas Vareika (Vilniaus „Žalgiris“), Patrickas Popescu, Michaelas Thuique, Lukas Jonaitis, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Tomas Švedkauskas („Panevėžys“), Rodrigo Josviaki, Giedrius Matulevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Didis Lutumba-Pitah, Nauris Petkevičius (FA „Šiauliai“), Filipas Dangubičius, Augustinas Klimavičius (FA „Šiauliai“), Ugochukwu Oduenyi (Marijampolės „Sūduva“).

Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis:  vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Karolis Žebrauskas (FA „Šiauliai“).

Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Giedrius Zenkevičius, Vilius Stebrys, Rokas Pačėsa, Tautvydas Burdzilauskas, Žygimantas Baltrūnas, Klavas Kramenas (Alytaus „Dainava“), Tomas Gumbelevičius, Augustas Dubickas, Aleksandras Živanovičius, Ernestas Burdzilauskas, Maksymas Pyrohovas, Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“), Artiomas Kovbasa, Artiomas Fiodorovas, Aivaras Emsis, Ugochukwu Oduenyi (Kauno rajono „Hegelmann“), Justas Česnavičius (Kauno „Fortūna“). vyr. treneris Dovydas Lastauskas.

Išvyko: Junas Suzuki, Ibrahimas Olaosebikanas, Oyinlola Kayode („Kauno Žalgiris“), Levanas Mačarašvilis, Meinardas Mikulėnas (Vilniaus „Žalgiris“).

Alytaus „Dainava“:

Komandos sudėtis: 

Išvyko: Klavas Kramenas (Marijampolės „Sūduva“).

Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Tomas Rapalavičius, Miroslavas Puškarovas (Plovdivo „Marica“), Lukas Ankudinovas, Sergijus Kulynyčius, Tomas Dombrauskis (Vilniaus „Riteriai“), Dominykas Kubilinskas, Jurgis Jankauskas, Martynas Vasiliauskas.

Išvyko: Milanas Jezdimirovičius, Maicomas Davidas, Nuno Pereira, Aldairas Ferreira („Botosani“), Airesas Sousa, Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“).

Vilniaus rajono „TransINVEST“:

Komandos sudėtis: Sergijus Melašenka, Deividas Malžinskas, Povilas Kiselevskis, Linas Pilibaitis, Kajus Bička (Vilniaus „Žalgiris“), Henrique Devensas, vyr. treneris Giedrius Barevičius.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img