2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Dakaro išbandymai Saudo Arabijoje: Siliūnas tęsia kovą nepaisant traumos

Privalai perskaityti

Dakaro ralis Saudo Arabijoje įsibėgėja ir išbandymai dalyviams nesibaigia. Modestas Siliūnas antrajame greičio ruože patyrė avariją ir susižeidė petį, tačiau tai nesustabdė jo siekti finišo.

Nors diena buvo varginanti, su techniškai sudėtingomis kopomis ir pavojingais akmenimis, M. Siliūnas įveikė trasą per 6 val. 26 min. 46 s., užimdamas 68 vietą ir atsilikdamas beveik dvejomis valandomis nuo lyderio.

Po greičio ruožo, pagal maratoninių etapų taisykles, sportininkas turėjo palikti savo motociklą mechanikams tik dviem valandom, o pats – praleisti naktį atskirai nuo komandos. Renginys neleidžia dalyviams atsipūsti, o ketvirtajame etape, kuris bus 299 kilometrų ilgio, dalyviams teks susidurti su sudėtinga navigacija ir dar didesnėmis kopomis. Be to, organizatoriai praneša, kad bivakas kraustosi į Al-Hofuf miestą, todėl dalyviams teks nuvažiuoti papildomus 332 kilometrus.

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img