2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubą papildys nemažą patirtį sukaupęs slovėnas 

Privalai perskaityti

Pasiruošimą sezonui sausio 8 dieną pradėjęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su antruoju naujoku. Į Kauną jau artimiausiu metu atvyks 28-erių slovėnas Žanas Benedičičius.

Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas pilnateisiu komandos nariu taps praėjęs medicininę patikrą.

Įvairaus amžiaus Slovėnijos jaunimo rinktinėse rungtyniavęs Ž.Benedičičius paskutinius septynerius metus praleido stipriausioje savo šalies futbolo lygoje, kurioje atstovavo „Koper“, „Rogaška“ ir „Celje“ klubams. Su pastarąja ekipa 2020-aisiais jis tapo šalies čempionu.

Spalvinga slovėno karjera buvo ir prieš pradedant žaisti gimtojoje šalyje. Būdamas dar labai jaunas, 2011-aisiais Ž.Benedičičius papildė legendinio „AC Milan“ klubo jaunimo sistemą.

Italijos grandas jauną futbolininką tuomet skolino „Leeds United“ (Anglija) ekipai, o vėliau naujasis žalgirietis vieną sezoną praleido Italijos „Serie B“ klubuose – „Ascoli“ ir „Como“. Prieš sugrįždamas į Slovėniją jis taip pat vilkėjo „Leyton Orient“ (Anglija) ir „Olbia“ (Italija) marškinėlius.

„Aš matau jį kaip žmogų, galintį duoti labai daug tada, kai mums reikės kurti atakas. Tai labai įdomus ir kokybiškas žaidėjas, gerai mato aikštę ir geba atlikti nestandartinius perdavimus. Jo patirtis ir charakterio savybės bus itin svarbios“, – apie naujoką atsiliepė ekipos vyr. treneris Glennas Stahlis.

Paskutinį pusmetį Slovėnijos aukščiausioje lygoje Ž.Benedičičius praleido „Rogaška“ klube. Per 19 čempionato turų saugas sužaidė 17 rungtynių, visas jas pradėjo startinėje sudėtyje ir atliko rezultatyvų perdavimą.

zalgirs.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img