2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Europos Dailiojo Čiuožimo Čempionatas Kaune uždarytas įspūdinga programa

Privalai perskaityti

Sekmadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje oficialiai užbaigtas pirmasis Lietuvoje surengtas Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Paskutinę dieną vyko Gala programa, kurioje dalyvavo geriausi čempionato dalyviai ir prizininkai. Į ją įtraukti ir Lietuvos čiuožėjai – Aleksandra Golovkina, Allison Reed, Saulius Ambrulevičius, Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.

Lietuvos atstovai pasirodė išskirtinai gerai, pasiekdami savo asmeninius rekordus šiose varžybose. Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo bronzos medalius šokių ant ledo varžybose, o Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala užėmė 16-ąją vietą. Moterų varžybose 16-ąją vietą užėmė Aleksandra Golovkina.

Varžybose dalyvavo daugiau nei 160 sportininkų. Vyrų varžybose triumfavo Prancūzijos atstovas Adamas Siao Him Fa, moterų – belgė Loena Hendrickx, porų – italai Lucrezia Beccari ir Matteo Guarise, šokių ant ledo – italai Charlene Guignard ir Marco Fabbri.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img