2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Dakaro Ralis – septintasis ruožas

Privalai perskaityti

Ankstyvą sekmadienio rytą startavo septintajame greičio ruože Dakaro ralyje. Viso dalyviams teko įveikti 873 kilometrus, iš kurių 483 sudarė greičio ruožas. Nutolus nuo Tuščiojo Ketvirčio, pasikeitė ir kraštovaizdis – sportininkai turėjo naviguoti ne tik per smėlynus, bet ir tarp kanjonų.

Vaidotas Žala, „Arijus X-raid“ komandos pilotas, pasakojo apie ilgą greičio ruožą ir kompetityvų lauką. Jo ekipažas puikiai įveikė šį ruožą, o pagal preliminarius rezultatus V. Žala užėmė septintą vietą. Lietuvis stengėsi išvengti rizikų ir palaikyti saugų tempą.

Rokas Baciuška, lenktynes kovojantis „Challenger“ klasėje, pasiekė antrą vietą septintame etape. Jis užtruko 5 valandas, 40 minutas ir 47 sekundes, ir tapo antru greičiausiu šiame etape. Šis rezultatas padėjo jam pagerinti bendrąją poziciją ir užimti penktą vietą bendroje įskaitoje.

Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno ekipažas patyrė techninį gedimą ir nepasiekė finišo.

Rytoj sportininkai turi eiti į kiek trumpesnį, 458 kilometrų greičio ruožą. Organizatoriai žada, kad pirmadienio trasa bus lengvesnė nei ankstesnės, tačiau perspėja, jog artėjant link Hailo miesto atsiras vis daugiau akmenų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img