2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Vytautas Strolia įspūdingai pasirodo Rūpoldingo biatlono taurės etape

Privalai perskaityti

Rūpoldinge, Vokietijoje, baigėsi penktasis pasaulio biatlono taurės etapas, kuriose Lietuvos biatlonininkas Vytautas Strolia pasirodė įspūdingai. Jis įveikė visus 20 taikinių ir iš 18 starto pozicijos pakilo į 11-ąją. Persekiojimo lenktynėse jis buvo net šeštas pagal laiką.

Lenktynes pradėjęs su 1 min. 4 sek. atsilikimu nuo norvego Vetle Sjaastadas Christiansenas, V. Strolia nuolat gerino savo poziciją po kiekvieno šaudymo ruožo. Po pirmo šaudymo jis buvo 16-as, po antrojo – 14-as, po trečiojo – 12-as, ir netgi po ketvirtojo – 9-as. Tačiau devintojo šaudymo metu jis pralaimėjo švedui Martinui Ponsiluomai ir prancūzui Ericui Perrot.

V. Strolia pasiekė puikų rezultatą,ir tik 3,3 sekundės atsiliko nuo latvio. Visas tris prizines vietas iškovojo norvegai: auksą laimėjo Johannes Dale-Skjevdalas, sidabrą – Vetle Sjaastadas Christiansenas, o bronza – Johannes Thingnes Boe.

Bendroje sezono įskaitoje jis užsiropštė į 39 vietą, o šeštasis pasaulio taurės etapas vyks Italijoje, Antholce trasoje, sausio 18-21 dienomis.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img