2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Vytautas Strolia įspūdingai pasirodo Rūpoldingo biatlono taurės etape

Privalai perskaityti

Rūpoldinge, Vokietijoje, baigėsi penktasis pasaulio biatlono taurės etapas, kuriose Lietuvos biatlonininkas Vytautas Strolia pasirodė įspūdingai. Jis įveikė visus 20 taikinių ir iš 18 starto pozicijos pakilo į 11-ąją. Persekiojimo lenktynėse jis buvo net šeštas pagal laiką.

Lenktynes pradėjęs su 1 min. 4 sek. atsilikimu nuo norvego Vetle Sjaastadas Christiansenas, V. Strolia nuolat gerino savo poziciją po kiekvieno šaudymo ruožo. Po pirmo šaudymo jis buvo 16-as, po antrojo – 14-as, po trečiojo – 12-as, ir netgi po ketvirtojo – 9-as. Tačiau devintojo šaudymo metu jis pralaimėjo švedui Martinui Ponsiluomai ir prancūzui Ericui Perrot.

V. Strolia pasiekė puikų rezultatą,ir tik 3,3 sekundės atsiliko nuo latvio. Visas tris prizines vietas iškovojo norvegai: auksą laimėjo Johannes Dale-Skjevdalas, sidabrą – Vetle Sjaastadas Christiansenas, o bronza – Johannes Thingnes Boe.

Bendroje sezono įskaitoje jis užsiropštė į 39 vietą, o šeštasis pasaulio taurės etapas vyks Italijoje, Antholce trasoje, sausio 18-21 dienomis.