2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Žalgiriečių stilius: K.Hayeso ir K.Evanso rykštės B.Manekui ir L.Biručiui

Privalai perskaityti
„Žalgiris TV“ komanda grįžta su nauju laidų rubrikos #ŽalgirisReact epizodu, kuriame žalgiriečiai įvertino savo bei komandos draugų priešrungtyninį stilių.
Šį kartą naujame epizode kasmetinę tradiciją pratęsė Kevarriusas Hayesas ir Keenanas Evansas, kurie aptarė savo, komandos draugų ir štabo narių aprangos stilių.
Visų pirma, krepšininkų tandemas turėjo įvertinti nuotraukos, kuriose buvo užfiksuoti jie patys.
„Pirmoje nuotraukoje esu aš. Tai yra šiek tiek stilinga, esu šiltai apsirengęs, man jauku. Šiuo metu svarbiausia pasirūpinti, kad būtų šilta. Būtent tą ir darome. Šiek tiek stilinga“, – sakė K.Evansas.
Kaune jau ne pirmus metus rungtyniaujantys žaidėjai juokais prapliupo išvydę nuotraukas, kuriose savo stilių demonstravo Brady Manekas.
„Aš to nesirengčiau, bet žinau, kad jam buvo 100 proc. patogu. Tos pižaminės kelnės… Jos tikrai patogios“, – komandos draugą per dantį traukė epizodo herojai.
Tuo metu komandos vidurio puolėjas Laurynas Birutis aštrių komentarų susilaukė dėl atvirų čiurnų.
„Tamsiai mėlyna striukė su juodomis kelnėmis – taip rengdamasis nesuklysi. Pasakysiu tik tiek, kad jo čiurnoms yra šalta, tad jam reikėtų ilgų kojinių“, – svarstė „Žalgirio“ įžaidėjas.
Komentarų apie savo aprangą šiame vaizdo įraše taip pat išgirdo Tomas Dimša, Rolandas Šmitas, Erikas Kirvelaitis, Arnas Butkevičius, Edgaras Ulanovas ir Dovydas Butka.
Kitus amerikiečių įvertinimus ir komentarus išgirsite ir pamatysite naujausiame #ŽalgirisReact epizode.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img