2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Dakaro Ralyje Lietuviai Demonstruoja Stabilumą

Privalai perskaityti

Dakaro ralio aštuntajame greičio ruože dalyviams teko įveikti 678 km, iš kurių 458 km sudarė greičio ruožas. Lietuvis Rokas Baciuška su šturmanu Oriolu Vidalio Montijano bagijų klasėje užėmė šeštąją vietą, finišuodamas per 3 val. 43 min. 56 sek. Pradžioje nukritęs į 11-ą vietą, Baciuška stabiliai pasivijo ir užėmė šeštą poziciją.

Etapo nugalėtojas – Saudo Arabijos atstovas Salehas Alsaifas. Baciuška šiame etape aplenkė amerikietį Austiną Jonesą ir pakilo į ketvirtąją vietą bendroje įskaitoje.

Lietuvis pripažino, jog raliui įpusėjus, jaučiamas nuovargis, bet žada kovoti iki pabaigos. „Jaučiuosi tarsi čia būčiau visą mėnesį,“ sakė jis.

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ ekipažas, Benediktas Vanagas ir Kuldaras Sikkas, automobilių įskaitoje pasiekė 16-ą vietą. Jie 458 km nuo lyderio atsiliko 16 min. 44 sek. ir išlaiko 10-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Po greičio ruožo, Vanagas sakė, kad komanda nusprendė nerizikuoti: „Reikėjo daug pilietinės drąsos, bet mes jos pristigome.“

Vladas Jurkevičius ir Aisvydas Paliukėnas finišavo 33 vietoje. Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza 49-oje vietoje, patyrę gedimą trasoje.

Keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius užėmė ketvirtąją vietą. Antanas Kanopkinas penktoje vietoje ir bendroje įskaitoje.

Emilija Gelažninkienė ir Arūnas Gelažninkas SSV motobagių įskaitoje preliminariai finišavo 16-oje vietoje.

Antradienį dalyviai pajudės į Alulą, kur laukia 417 km ilgio įskaitinis ruožas, pilnas akmenų. Sportininkams reikės balansuoti tarp greičio ir atsargumo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img