2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„Panevėžys“ išsaugojo J. Sarpongą

Privalai perskaityti

„TOPsport A lygos“ čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas ir toliau žengs išvien su Jeffrey Sarpongu. Legionierius iš Nyderlandų Aukštaitijos sostinėje pradės ketvirtą sezoną – susitarimas pratęstas dar metams.

Praėjusiais metais saugas tapo Lietuvos čempionato nugalėtoju ir sužaidė visose 36-eriose rungtynėse. Per jas J. Sarpongas pelnė 6 įvarčius bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Pagal pastarąjį komponentą jis neturėjo sau lygių.

Daugiausiai mačų klubo istorijoje sužaidęs legionierius 2023-iaisiais rungtyniavo visuose keturiuose UEFA Konferencijų lygos susitikimuose, dar kartą ant žaliosios vejos išbėgo LFF taurėje.

„Tiesa, praėjęs sezonas buvo tikrai išskirtinis. Žinoma, pagrindinė to priežastis, nes laimėjome lygą ir man tai buvo toks pirmas kartas karjeroje. Asmeniškai man tai visada liks istoriniais metais, suprantama, kaip ir klubui. Nėra lengva laimėti čempionatą, tad dėl to esu labai laimingas.

Mano tikslas ir lūkesčiai artėjančiam sezonui yra gana paprasti. Praėjusiais metais laimėjome lygą, tad šiemet ginsime titulą, greičiausiai, kad nugalėti čempionate yra lengviau negu apginti trofėjų. Nebus lengva, nesvarbu, koks bus finišas, turime būti labai susikaupę ir stiprūs kaip komanda, tikėti, jog viskas yra įmanoma. Taip pat – ir europinėse rungtynėse“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo J. Sarpongas.

Antrąjį kontrolinį mačą „Panevėžys“ sausio 17 dieną, trečiadienį, žais Liepojoje. Dvikovos su vietos „Liepaja“ pradžia – 15 valandą.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img