2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Techninės Problemos Dakare

Privalai perskaityti

Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza, po techninės problemos devintajame greičio ruože, atsitraukia iš Dakaro ralio. Jų ekipažas susidūrė su motoro gedimu. Nors variklis pradėjo skleisti nerimą keliančius garsus ir vienas vožtuvas pradėjo lipti lauk, mechanikams per naktį pavyko pakeisti variklį. Tačiau, remiantis V. Žalos pasakojimu, atsitraukimo sprendimas priimtas dėl tolimesnės variklio žalos rizikos.

Nepaisant techninių iššūkių, Žala ir Fiuza nutarė tęsti lenktynes, dėmesį sutelkdami į galimybę išspausti maksimumą iš likusių etapų.

Kiti Lietuvos ekipažai susiduria su įvairiais iššūkiais. Benediktas Vanagas ir Kuldar Sikk, finišavę 21-oje vietoje devintajame etape, išlaiko 10-tą poziciją bendroje įskaitoje. Tuo tarpu Vladas Jurkevičius ir Aisvydas Paliukėnas patyrė technikos nesklandumus ir nusprendė šio etapo nefinišuoti.

Rokas Baciuška, varžantis „Challenger“ klasėje, su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijanu užėmė trečiąją vietą. Lietuvis parodė puikų tempą, pakildamas nuo 7-10 pozicijų iki trečiosios vietos etapo pabaigoje.

Gintas Petrauskas ir portugalas Jose Marquesas važiuoja stabiliai, užimdami 39 vietą šiandienos etape.

Emilija ir Arūnas Gelažninkai, varžantys SSV bagių klasėje, finišavo 15-oje vietoje, nors ir susidūrė su bagio galios trūkumo problemomis.

Keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius užėmė ketvirtąją vietą, o Antanas Kanopkinas pristabdė dėl technikos problemų.

Dakaro nugalėtojai bus paskelbti penktadienį, sausio 19-ąją.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img