2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Andrejus Drukarovas: Tarp greičiausiųjų Europos Taurėje

Privalai perskaityti

Lietuvos kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas, šiame sezone išsiskiriantis pastovumu, vėl pateko į geriausiųjų dešimtuką Europos taurės varžybose. 24 metų atletas, vykstančiose Prancūzijoje varžybose, pasiekė aštuntąją vietą tarp 97 dalyvių.

Pirmajame nusileidime A. Drukarovas užėmė ketvirtą vietą, tačiau antrajame nusileidime nukrito į aštuntą poziciją. Jo bendras laikas – 2 min. 3,33 sek., vos 0,11 sek. atsilikdamas nuo trečiosios vietos užėmusio italo Simono Talacci. Vokietis Fabianas Gratzas laimėjo varžybas su rezultatu 2 min. 2,82 sek.

Drukarovas, kuris anksčiau šiame sezone finišavo dešimtas, šeštas ir ketvirtas, šiuo metu didžiojo slalomo rungties bendrojoje įskaitoje yra septintas su 148 taškais. Absoliučioje Europos taurės įskaitoje jis užima 18-ą vietą.

Svarbu paminėti, kad šios dienos lenktynėse Drukarovas pasiekė savo sezono rekordą pagal Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) taškus – 19,19. FIS taškai, skaičiuojami remiantis atsilikimu nuo lyderio ir penkių geriausių lenktynių dalyvių pasiektų rezultatų vidurkiu, yra svarbūs nustatant sportininko vietą pasaulio reitinge ir starto pozicijas pagrindinėse sezono varžybose. Šiuo metu didžiojo slalomo pasaulio reitinge A. Drukarovas yra 46-as.