2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Klaudija Bubelytė Baigia Pasirodymą Antalijos ITF Turnyre

Privalai perskaityti

20-metė Lietuvos tenisininkė Klaudija Bubelytė (WTA-679) trečiadienį baigė savo dalyvavimą ITF serijos moterų teniso turnyre Antalijoje, Turkijoje. Bubelytė šešioliktfinalyje po įtemptos kovos, trukusios 2 valandas ir 36 minutes, 3:6, 6:4, 4:6 nusileido 21-erių metų kroatei Tarai Wurth (WTA-431).

Pirmajame sete Bubelytė neatsitiesė po pralaimėtos savo padavimų serijos aštuntajame geime. Antrojo seto pradžioje ji panaikino dviejų geimų deficitą ir surengė spurtą 4:0, bet vėliau T. Wurth atsakė savo „break pointu“. Trečiajame sete Bubelytė pradėjo dviem pralaimėjimais savo padavimų serijose, o toliau nepavyko atgauti pranašumo.

Bubelytės ir Wurth žaidimas buvo panašus, išskyrus vieną svarbų skirtumą – Bubelytė padarė 7 dvigubas klaidas, palyginti su Wurth, kuri padarė tik 1. Nepaisant pralaimėjimo, Bubelytė šiame turnyre pelnė 1 WTA vienetų reitingo tašką.

Antalijos ITF serijos moterų teniso turnyras yra vienas iš svarbių renginių, turintis 40 tūkst. JAV dolerių prizų fondą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img