2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Rekordinė 8-oji Vieta: Lietuvos Ekipažas Triumfuoja 12-ame Dakaro Ralio Etape

Privalai perskaityti

Penktadienį, sausio 19-ąją, startavo paskutinis ir 12-asis Dakaro ralio etapas, kurį lenktynininkai įveikė Yanbu mieste, Saudo Arabijoje. Pradėję 8-osioje pozicijoje, Benediktas Vanagas ir estas Kuldaras Sikkas pasiekei puikią 8-ojo Dakaro etapo vietą bendroje įskaitoje.

Šis etapas buvo tik 174 km ilgio greičio ruožas, bet lenktynininkams jis buvo intensyvus ir reikalavo didelių pastangų. Prieš startą, jie buvo 8-ajame etape, su 10 minučių atsilikimu nuo septintos vietos. Tačiau komanda neatsiliko, o 7-osios vietos laikui siekiant Lucas Moraesas juos persekiojo vos 5 minučių ir 6 sekundžių. Prieš 10-ąją vietą buvusį Mathieu Serradorį jiems trūko tik 7 minučių ir 41 sekundės.

Lietuviai, pažymėti numeriu 223, paskutinį greičio ruožą įveikė per 1 valandą, 47 minučes ir 12 sekundžių, užtikrinantys jiems 9-tąją vietą šiame etape ir rekordinę 8-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Šis rezultatas yra puikus pasiekimas Lietuvai, ir tai reiškia, kad Benediktas Vanagas pagerino savo ir Lietuvos rekordą Dakaro ralio bendroje įskaitoje.

Šiemet ralio dalyviai įveikė beveik 8 tūkstančius kilometrų, iš kurių daugiau nei pusė buvo greičio ruožai.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Per mačą su „Virtus“ žalgiriečiai žais Eurolygos 25 metų jubiliejui skirtomis aprangomis

Kovo 19 dieną į „Žalgirio“ areną susirinksiančių žiūrovų laukia ypatingas vakaras. Kaune bus žaidžiamos ne tik Eurolygos rungtynės su Bolonijos „Virtus“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img