2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lina Padegimaitė Dalyvavo Prestižiniame JAV Piklbolo Turnyre su Teniso Žvaigždėmis

Privalai perskaityti

Lietuvos piklbolo atstovė Lina Padegimaitė dalyvavo prestižiniame JAV „Masters” piklbolo turnyre, kuris susitiko su šio sporto žvaigždėmis. Lina pasiekė aštuntfinalį vienetų varžybose, suteikdama visiškai mažai šansų savo priešininkėms. Ji sutriuškino Shariennę Ricardo su rezultatu 11:1, 11:1, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo Annai Leigh Waters su rezultatu 4:11, 3:11, o ši vėliau tapo turnyro nugalėtoja.

Turnyre dalyvavo ir buvusi pasaulio teniso raketė Eugenie Bouchard, kurią šį kartą sustabdė Jekaterina Biakina rezultatu 1:11, 7:11 jų susitikime. Dvejetų varžybose Lina Padegimaitė kartu su Brooke Buckner pasirodė gerai, bet nepakako jėgų prieš Leah Jensen ir Hurricane Tyra Black, pralaimėjus 7:11, 9:11.

Įdomu tai, kad piklbolą atrado ir kiti žinomi teniso žaidėjai, tokie kaip Jack Sock, Sam Querrey ir Donald Young, kurie taip pat dalyvavo šiame turnyre. Jack Sock pasiekė vyrų vienetų pusfinalį, o Catherine Parenteau su A.L. Waters triumfavo dvejetų varžybose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img