2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Paskelbtas Geriausių Pasaulio Baidarių ir Kanojų Irkluotojų Reitingas: Lietuviai Tarp Pirmaujančių

Privalai perskaityti

Tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo federacijos (ICF) paskelbė 2023 metų pasaulio baidarių ir kanojų reitingus, kuriuose Lietuvos atstovai įrodo savo komandinės ir asmeninės kokybės vertę. Dviviečių baidarių 500 m rungties reitinge Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas užima 4 vietą, o keturvietė baidarės ekipažas 500 m distancijoje – 6 vietą. Taip pat pabrėžiama Artūro Sejos ir Henrikų Žustauto indėlis į neolimpinių varžybų reitingą.

Lietuvos sportininkai parodė išskirtinį pasirodymą praėjusių metų pasaulio čempionate, Europos žaidynėse ir pasaulio taurės varžybų etapuose. Nepaisant didelės konkurencijos, jie užsitikrino vietą tarp geriausių baidarių ir kanojų pasaulyje.

Nors Lietuva užima puikias vietas, Vokietija ir Vengrija tampa pagrindiniais konkurentais reitinguose. Tačiau šie rezultatai skatina Lietuvos sportininkus ir leidžia jiems svajoti apie Paryžiaus olimpines žaidynes 2024 m. Laikui bėgant, pasaulio reitingas gali tapti dar svarbesnis, nes jame bus nustatyti kvalifikacijos kelialapiai į 2028 m. Los Andželo olimpines žaidynes.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img