2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

„Panevėžys“ išsaugojo svarbų duetą, išvyko trys žaidėjai

Privalai perskaityti

„TOPsport A lygos“ čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas ir toliau žengs išvien su Jeffrey Sarpongu. Legionierius iš Nyderlandų Aukštaitijos sostinėje pradės ketvirtą sezoną – susitarimas pratęstas dar metams.

Praėjusiais metais saugas tapo Lietuvos čempionato nugalėtoju ir sužaidė visose 36-eriose rungtynėse. Per jas J. Sarpongas pelnė 6 įvarčius bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Pagal pastarąjį komponentą jis neturėjo sau lygių.

Daugiausiai mačų klubo istorijoje sužaidęs legionierius 2023-iaisiais rungtyniavo visuose keturiuose UEFA Konferencijų lygos susitikimuose, dar kartą ant žaliosios vejos išbėgo LFF taurėje.

„Tiesa, praėjęs sezonas buvo tikrai išskirtinis. Žinoma, pagrindinė to priežastis, nes laimėjome lygą ir man tai buvo toks pirmas kartas karjeroje. Asmeniškai man tai visada liks istoriniais metais, suprantama, kaip ir klubui. Nėra lengva laimėti čempionatą, tad dėl to esu labai laimingas.

Mano tikslas ir lūkesčiai artėjančiam sezonui yra gana paprasti. Praėjusiais metais laimėjome lygą, tad šiemet ginsime titulą, greičiausiai, kad nugalėti čempionate yra lengviau negu apginti trofėjų. Nebus lengva, nesvarbu, koks bus finišas, turime būti labai susikaupę ir stiprūs kaip komanda, tikėti, jog viskas yra įmanoma. Taip pat – ir europinėse rungtynėse“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo J. Sarpongas.

***

Lietuvos čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas atsisveikino su šiauliečiu Roku Lekiatu. Vidurio gynėjas kontrakte turėjo numatytą sąlygą iki paskutinės sausio mėnesio dienos palikti komandą ir išvykti rungtyniauti į užsienį – šiuo sutarties punktu buvo pasinaudota.

R. Lekiatas su „Panevėžiu“ pradėjo pasiruošimą sezonui ir sužaidė vienerias kontrolines rungtynes Vilniuje prieš Baltijos futbolo akademiją.

Klubas jau pradėjo naujo vidurio gynėjo paieškas.

„Panevėžio“ futbolo klubas dėkoja R. Lekiatui už profesionalumą treniruočių metu ir linki sėkmės naujame karjeros iššūkyje.

***

Lietuvos čempiono futbolo klubo „Panevėžys“ gretas paliko saugas Danielis Romanovskis. Vilnietis taip pat pasinaudojo sutartyje numatyta sąlyga ir dar kartą savo karjeroje paragaus legionieriaus duonos.

D. Romanovskis pradėjo pasirengimą sezonui su Aukštaitijos sostinės ekipa ir sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Vilniaus BFA bei Liepojos „Liepaja“ klubais.

Saugas atsisveikino su komandos draugais, kurie Liepojoje sausio 19 dieną, penktadienį, nuo 15 val. žais kontrolinį susitikimą su Latvijos čempionais Rygos RFS futbolininkais.

„Panevėžio“ futbolo klubas dėkoja D. Romanovskiui už įdėtą darbą treniruočių metu ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

***

Futbolo klubas „Panevėžys“ išsaugojo dar vieną svarbų auksinės komandos žaidėją. Naujas vienerių metų susitarimas pasiektas su trečią sezoną Lietuvos čempionų garbę ginsiančiu Jovanu Čadženovičiumi

Su antra ekipa Lietuvoje trofėjų į viršų kėlęs juodkalnietis praėjusio sezono „TOPsport A lygoje“ per 33 mačus realizavo du baudinius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Vienerias rungtynes vidurio saugas sužaidė LFF taurėje, ketverias – UEFA Konferencijų lygoje, pastarojoje J. Čadženovičius išsiskyrė įvarčiu, kai nuo 11 metrų atžymos taikliai smūgiavo į Orhėjaus „Milsami“ ekipos vartus.

Apie savo sprendimą likti juodkalnietis išsamiai pakomentavo fk-panevezys.lt svetainei.

„Nuspręsti likti tikrai nebuvo sunkus sprendimas. Po pokalbių su treneriu ir valdžia, pastebėjau, jog mūsų ambicijos artėjančiam sezonui sutampa, tad nesunkiai susitarėme. Klubas kasmet vis auga ir kelia naujus tikslus, todėl mačiau save to pratęsime. Žinoma, Čempionų lyga tapo papildoma motyvacija, manau, turime progą Europoje pasiekti kažką gero. Taip pat norime šiemet apginti titulą, tačiau tai tikrai nebus lengva.

Dabar svarbiausia susitelkti ir pasiruošti sezono startui. Žengsime nuo rungtynių iki rungtynių ir bandysime laimėti kiekvieną mačą, turėdami tokią pačią motyvaciją kaip ir praėjusiais metais. Tikslai – aiškūs. Tai yra titulo gynyba ir, palyginus su praėjusiu sezonu, žengti žingsnelį aukščiau Europoje. Sieksime kuo toliau nužygiuoti ir LFF taurėje. Šiemet mums bus klijuojama favoritų etiketė dėl iškovoto titulo, tad bus gerokai sunkiau pakartoti praėjusio sezono sėkmę, tačiau tikiu šia komanda ir viliuosi, jog turėsime dar geresnį sezoną“, – pasakojo saugas.

***

„Panevėžio“ futbolo klubas palinkėjo sėkmės gynėjui – su komanda atsisveikino Seydina Keita. Senegalietį buvo siekiama išlaikyti čempionų kolektyve, tačiau šis pasirinko pelningesnį užsienio ekipos pasiūlymą.

Aukštaitijos sostinėje S. Keita praleido pusantro sezono ir gynybos grandyje vaidino svarbią rolę. Praėjusiame „TOPsport A lygos“ sezone senegalietis per 31 mačą pelnė 2 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

2023-iaisiais futbolininkas pasirodė vieneriose LFF taurės rungtynėse ir keturiuose UEFA Konferencijų lygos susitikimuose. Viename iš jų gynėjas pelnė įvartį galva – tai leido Orhėjuje eliminuoti vietos „Milsami“ klubą.

Senegalietis su „Panevėžiu“ tapo Lietuvos čempionu ir 2022 metais iškovojo Lietuvos pirmenybių bronzą.

Futbolo klubas „Panevėžys“ dėkoja S. Keitai už svarų indėlį į komandos pasiektus rezultatus ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img