2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

J.Jasudavicius triumfas „UFC 297“ Nugalėjo P.Cachoeirą

Privalai perskaityti

Ankstyvą sekmadienio rytą, Lietuvos laiku, Toronte (Kanada) vykusiame „UFC 297“ turnyre, lietuvių kilmės Kanados kovotoja Jasmine Jasudavicius (10-3) įspūdingai nugalėjo 35-erių metų brazilę Priscilč Cachoeirč (12-6). Kovos buvo numatytos 56,7 kg (125 svarų) svorio kategorijoje, tačiau dėl P.Cachoeiros svorio numetimo problemų, jos buvo perkeltos į sunkesnę – 61,24 kg (135 svarų) kategoriją.

Penktadienį vykusiame svėrimo ceremonijoje J.Jasudavicius svėrė 60,33 kg, o jos varžovė P.Cachoeira – 60,55 kg. Po kovos J.Jasudavicius dalijosi emocijomis, teigdama, kad varžovės nesugebėjimas pasiekti sutarto svorio ją įsiutino. „Tai, ką ji padarė su svoriu, mane labai įsiutino. Pirmajame raunde tiesiog norėjau ją šiek tiek kankinti, – sakė Jasudavicius.

Nepaisant svorio skirtumo ir kilusių emocijų, J.Jasudavicius sugebėjo išlaikyti ramybę. Ji pabrėžė, kad kovos metu svarbu buvo tvardyti emocijas ir neleisti sau įsivelti į emocinius muštynes. „Turėjau laikyti atsakomybę už save“, – teigė kovotoja.

Ši pergalė J.Jasudavicius iškėlė į aukštesnę poziciją moterų lengviausio svorio kategorijoje (iki 61,2 kg), kurioje ji pagerino smūgių skirtumo rekordą, pasiekdama 281 smūgį (303-22). Vis dėlto, kovotoja teigė, kad kovos metu nesidžiaugė šiuo pasiekimu, o tiesiog koncentravosi į užduotį ringe.

J.Jasudavicius po kovos sakė: „Nežinojau apie tokį skirtumą. Man pasakė, kad nesižavėčiau jokiais savo darbas ir tiesiog eičiau bei smarkiai muščiau smūgius.“

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img