2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Sergejus Maslobojevas: “Kovoti prieš savo publiką – vienas nuostabiausių dalykų mano karjeroje “

Privalai perskaityti

Kovo 16-tą dieną Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje „KOK World Series“ turnyre, kovos menų mėgėjai turės išskirtinę galimybę stebėti vieną žymiausių pasaulyje  kikbokso atstovų- Sergėjų Maslobojevą. Pasak paties sportininko jis jaučiasi itin laimingas, kad vėl galės kovoti savo šalyje: „Man buvo be galo malonu sugrįžti į Lietuvą, kovoti prieš savo publiką, savo žmones, savo namuose. Tai vienas nuostabiausių dalykų mano karjeroje, todėl sugrįžimas į ringą kovo 16-tą dieną yra toks pats svarbus ir malonus. Tikiuosi pamatyti dar daugiau žiūrovų, kad savo emocija ir džiaugsmu galėčiau pasidalinti su dar daugiau žmonių.”

Praėjusį rudenį S.Maslobojevas dalyvavo „KOK Mega Series Hero‘s“ turnyre, kuriame kovojo prieš Didžiosios Britanijos atstovą Rhysas Brudnell “Bruza”. Sugrįžimo kova Sergėjuj buvo ypač sėkminga – ją užbaigė pirmame raunde nokautu. Šią kovą jis vertina gerai, nes pasak kovotojo viskas įvyko pagal palną: “Aš turėjau  du pasirinkimus – bandyti atlaikyti jo puolimus ir išvarginti iki 2-3 raundo ir tuomet pradėti dirbti, bet mano paskutinė kova “Glory” organizacijoje parodė, kad laukti nereikia. Iš karto laužėm ragus pirmam raunde, neleidome jam įsivažiuoti ir patikėti savo jėgomis. Savo darbą atlikome taip kaip turėjome. Kovą vertinu labai pozityviai, o kitas pasirodymas, tikiu, bus ne ką mažiau efektyvus.”

Ne ką mažesni iššūkiai Maslobojevo laukia ir 2024-aisiais. Praeiti metai, pasak kovotojo, buvo kupini išbandymų. Jo planai šiems metams – grįžti į pasaulio reitingų viršūnę ir kovoti dėl „Glory” pasaulio čempiono diržo.

Kovo 16-ąją Maslobojevas kovos Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje ir tai greičiausiai vyks sunkiasvorių kategorijoje, nes pasak jo, kovoti šioje kategorijoje jam patinka, kadangi nereikia galvoti apie svorį, o tai leidžia jaustis stipresniam ir labiau pasiruošusiam kovai.

Kalbėdamas apie galimą kovą su Badr Hari, Maslobojevas teigia, kad tai būtų ne tik sportinis, bet ir psichologinis iššūkis: „Badr Hari yra legendinis kovotojas, bet jo silpna vieta – psichologija.” Sergejus teigia, kad svarbu neleisti tokiam varžovui patikėti savo jėgomis ir perlaužti jo pasitikėjimą savimi kovos metu. “Vienintelė Badr Hari bėda, kad jis nesusidoroja su savo psichologija. Išėjus į rangą, jo akys bėgioja į šoną, jis negeba susitvarkyt su savo emocijomis. Paskutinę kovą jis pralaimėjo mūsų kolegai iš Estijos, kurį aš prieš 10 metų esu  nugalėjęs pats mėgėjų ringe. Manau, kad už jį tikrai nesu prastesnis, todėl galėčiau išbandyti jėgas.”

Komentuodamas artėjančią Raimondo Krilavičiaus ir Rodrigo Mineiro revanšinę kovą, Maslobojevas atskleidė, kad „buvo skaudu matyti, kaip viskas vyksta. Vėliau negalėjau patikėti, nes visą kovą vedė ir dominavo Raimondas. Tačiau jis turi tokią pat problemą, kurią turėjau ir aš, tai yra psichologinė būsena.” Jis tiki, kad Krilavičius išmoko svarbias pamokas ir grįš stipresnis, motyvuotas, bei atsirevanšuos brazilų kovotojui.

Baigdamas interviu Sergėjus kreipėsi į kovos menų fanus: „Jeigu artimiausioj ateity teks vėl kovoti dėl diržo ir jį atsiimti, neaišku, kada galėsiu grįžti į Lietuvos ringą. Todėl labai tikiuosi pamatyti kuo daugiau žiūrovų ASG arenoje šį pavasarį ir pradžiuginti juos savo pasirodymu.”

Artėjantis “KOK World Series” turnyras Vilniuje neabejotinai taps įsimintiniausiu įvykiu kovos menų istorijoje. Nepraleisk šio adrenalino kupino vakaro ir kovo 16-tą dieną kovas su TOP pasaulinio lygio kovotojais stebėk Avia Solutions Group arenoje.  Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img