2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Dricus du Plessis naujas UFC Čempionas

Privalai perskaityti

Toronto „Scotiabank“ arenoje (Kanada) vykusiame „UFC 297“ turnyre įvyko įspūdinga vidutinio svorio kategorijos čempiono diržo kova. 32-ejų metų amerikietis Seanas Stricklandas (28-6) po skirtingo teisėjų sprendimo (48-47, 47-48, 47-48) pralaimėjo 30-mečiui afrikiečiui Dricui du Plessiui (21-2).

Antrajame raunde du Plessis sugebėjo kelis kartus pargriauti varžovą ir pralietė kraują iš jo dešiniojo antakio. Trečiajame raunde abu kovotojai keitėsi smūgiais, tačiau Stricklandas rodė daugiau akcentuotų atakų.

Ketvirtasis raundas buvo sėkmingas du Plessiui, kuris vėl pataikė į Stricklando antakį. Nors Stricklandas buvo aktyvesnis smūgiuojant, du Plessis sėkmingai parvertė amerikietį dar kartą. Paskutinėje penktojo raundo akimirkoje Stricklandas aktyviai atakavo galvą, tačiau nepakankamai, kad laimėtų.

Po kovos naujasis čempionas D.du Plessis džiaugėsi pergalė ir planavo ginti čempiono diržą prieš buvusį čempioną Israelį Adesanyą. S.Stricklandas, kuris anksčiau turėjo asmeninį konfliktą su du Plessiu, pripažino varžovo pergalę.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img