2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Paaiškėjo Lietuvos futbolo esporto rinktinės sudėtis UEFA „eEURO 2024” turnyre

Privalai perskaityti

Po įtemptų rungtynių Lietuvos futbolo esporto rinktinės atrankos turnyro finale, FK „Ekranas” atstovas Titas Petraitis parodė meistriškumą ir iškovojo pergalę prieš Marijampolės „Sūduvos” atstovą Aironą Baniulį.

Šis pergalingas žingsnis suteikė Titui teisę atstovauti Lietuvai prestižiniame UEFA „eEURO 2024″ turnyre.

Pirmasis turnyro etapas vyks nuotoliniu būdu kovo 16 dieną, jame rungtyniaus 50 Europos rinktinių. Iš šio etapo į kitą etapą žengs tik 8 stipriausios komandos. Kiekviena iš jų sieks ne tik Europos čempiono titulo, bet ir 100 000 eurų piniginio prizo.

Nepaisant pralaimėjimo atrankoje, A. Baniulis taip pat prisijungs prie Lietuvos esporto komandos ir, kartu su Titu Petraičiu, intensyviai ruošis turnyrui.

T. Petraitis džiaugėsi dėl gautos galimybės atstovauti Lietuvai.

„Atstovauti Lietuvai UEFA „eEURO 2024“ turnyre yra didžiulė garbė ir džiaugsmas. Tai – ne tik asmeninis pasiekimas, bet ir galimybė parodyti mūsų šalies esporto talentą tarptautinėje arenoje. Kartu su Aironu mes esame pasiryžę atiduoti viską, kas mums įmanoma, ir siekti aukščiausių rezultatų“, – kalbėjo žaidėjas.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img