2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Estai Pirmajame Lietuvos Ralio Sprinto Čempionate Zarasuose

Privalai perskaityti

Zarasuose vykęs pirmasis Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapas privertė gerbėjus aikčioti iš susižavėjimo. Sunkiomis sąlygomis – sniegu ir ledu padengtose trasose – estai Egonas Kauras ir Allanas Birjukovas su „Hyundai i20 VRT“ išsiskyrė nepriekaištingu vairavimu, išsaugodami lyderių pozicijas nuo pat starto.

Nepaisant Giedriaus Notkaus ir Daliumo Strižano, praeitų metų nugalėtojų, pastangų, estai pirmavimą išlaikė, atitrūkdami nuo lietuvių ekipažo per puse minutės per 50 sportinių kilometrų. Trečioje vietoje pradėję, bet neišvykę į paskutinį laiko kontrolės punktą Rokas Steponavičius ir Dovydas Ketvirtis su „Škoda Fabia R5“ paliko vietą kovai dėl trečios vietos tarp Ramūno Čapkausko, Eugenijaus Sladkevičiaus ir Aurimo Eidžiūno. Šią kovą laimėjo Eugenijus Sladkevičius su Mariumi Kairiu ir jų „Škoda Fabia N5+“.

Ralyje taip pat pasižymėjo jaunasis talentas Markas Buteikis su Klaudu Bučinsku, kurie su „BMW MKR“ automobiliu aplenkė praeitų metų čempionus Beną Šimkų ir Vaidą Pauliką. Trečią vietą užėmė latviai Alvis ir Uldis Fjodorovai su „Subaru Impreza“.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img