2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Aušrinė“ kabinasi į atkrintamąsias, „Amber Volley“ tinklininkai iš užsienio grįžo be taškų

Privalai perskaityti

Baltijos vicečempionės Jonavos „Aušrinės-JSC“ tinklininkės savaitgalį žaidė dvejas svarbias reguliariojo sezono rungtynes Latvijoje. Nors Jonavos ekipai nepavyko laimėti abiejų susitikimų, viena pasiekta pergalė leido išsaugoti nedideles viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.

Šeštadienį „Aušrinė-JSC“ komanda 3-0 (25:10, 25:12, 25:21) įveikė Daugpilio „SUFA klubs-DU“ ekipą.

Viešnioms 17 taškų pelnė Jekaterina Kovalskaja, 16 – Danielė Kvedaraitė, 7 – Iryna Jakutavičienė.

„Nuotaikos geros ir teigiamos, neturime ką prarasti, tad ir toliau šlifuosime savo žaidimą. Stengiamės panaudoti visas žaidėjas maksimaliai“, – po susitikimo trumpai savo mintimis pasidalino Jonavos komandos trenerė Raimonda Strelkauskaitė.

Deja, bet sekmadienį jonaviškės 1-3 (23:25, 25:16, 18:25, 21:25) nusileido Jelgavos VK klubui.

Rezultatyviausiai vėl žaidė J. Kovalskaja (18 tšk.) bei D. Kvedaraitė (16 tšk.), o joms neblogai talkino Emilija Želvytė (9 tšk.).

Video: https://www.youtube.com/watch?v=n3xfLP3jwco

Devintąją vietą su 14 taškų užimančioms Jonavos tinklininkėms patekti į atkrintamąsias liko tik viena galimybė. Norint užimti aštuntąją vietą, reikia ne tik joms pačioms laimėti abejas likusias rungtynes Estijoje, bet ir tikėtis, jog aštuntoje vietoje esanti Talino „Audentes SG/NK“ (Estija) ekipa pralaimės visas trejas rungtynes.

Šį savaitgalį nežaidusi Baltijos čempionė Kauno „Kauno-VDU“ (27 tšk.) komanda yra ketvirta.

Tuo tarpu Baltijos vyrų tinklinio čempionate kovojantis Gargždų „Amber Volley“ klubas iš Estijos ir Latvijos grįžo be taškų.

Šeštadienį Lietuvos komanda svečiuose 0-3 (27:29, 24:26, 21:25) neatsilaikė prieš „Barrus Voru VK“ (Estija) ekipą. Svečiams 17 taškų pelnė Matheusas Veloso, 11 – Artūras Vincėlovičius.

Sekmadienį „Amber Volley“ 1-3 (12:25, 25:18, 21:25, 22:25) turėjo pripažinti Jėkabpilio „Jėkabpils Lūši“ (Latvija) komandos pranašumą. Pralaimėjusių gretose M. Veloso ir A. Vincėlovičius surinko po 12, Edvinas Žaltauskas – 10 taškų.

Su 15 taškų Gargždų klubas čempionate užima šeštąją vietą. Kitą savaitgalį „Amber Volley“ išvykoje žais su pajėgiomis Estijos komandomis – Talino „Selver-TalTech“ ir „Parnu VK“.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img