2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Formulė 1 sugrįžta į Madridą

Privalai perskaityti

Oficialiai paskelbta, jog nuo 2026 m. „Formulės 1“ kalendorius pasipildys naujomis lenktynėmis Madrido mieste, Ispanijoje. Šis žingsnis įtvirtintas ilgalaikėje sutartyje tarp čempionato organizatorių ir Madrido GP atstovų, kuri užtikrina bendradarbiavimą iki 2035 metų.

Naujoji 5,474 km ilgio trasa Madrido širdyje sužavės 20 posūkių ir manoma, kad geriausias kvalifikacijos rato laikas bus apie 1 minutę ir 32.4 sekundes. Madrido GP bus ne tik įspūdingas sportinis įvykis, bet ir ženklas „Formulės 1“ tvarumo siekiams – iki 2030 metų čempionatas turi ambiciją tapti aplinkai neutraliu.

Be to, teigiama, kad net 90% lankytojų galės pasiekti renginio vietą naudodamiesi viešuoju transportu, įskaitant metro ir traukinius, o vietoje kasdien tikimasi sulaukti apie 110 tūkstančių sirgalių. Tai yra ženklus įvykis Ispanijos automobilių sporto istorijoje, nes paskutinį kartą „Formulė 1“ lenktynės Madrido regione vyko dar 1981 metais, kai pergalę šventė Gillesas Villeneuve‘as.

Nors Ispanijoje „Formulė 1“ lenktynės buvo rengiamos ir kitose vietose, įskaitant Cheresą bei Barseloną, šis naujas etapas Madrido mieste žymi grįžimą į pradžios tašką. Barselonos trasos sutartis su „Formulė 1“ baigiasi 2026 metais, ir tikimasi, kad Ispanijos GP bus perkeliamas iš Barselonos į Madridą. Vis dėlto, pagal BBC pranešimus, „Formulės 1“ vadovybė dar tariasi su Barselonos trasos atstovais dėl galimo bendradarbiavimo pratęsimo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img