2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

„Panevėžį“ paliko S. Rinconas, FA „Šiauliai“ išsaugojo E. Jankauską

Privalai perskaityti

Lietuvos čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas atsisveikino su 30-mečiu kolumbiečiu Sebastianu Rinconu. Saugas karjerą pratęs kitoje šalyje.

S. Rinconas prie „Panevėžio“ prisijungė prieš 2023 metų sezoną ir „TOPsport A lygoje“ per 28 mačus pelnė 6 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Saugas rungtyniavo vieneriose LFF taurės rungtynėse ir keturiuose UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybų susitikimuose.

Futbolo klubas „Panevėžys“ dėkoja S. Rinconui už profesionalumą, indėlį į pasiektus rezultatus ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

***

Nuo debiuto „TOPsport A lygoje“ geltonai juodus marškinėlius vilkėjęs Eligijus Jankauskas savo gimtojo miesto ekipai atstovaus ir šiemet.

Praėjusiame sezone rezultatyviausiu komandos žaidėju tapęs Eligijus suraitė parašą ant naujos sutarties.

Pasiruošimą naujajam sezonui šiauliečių gretose pradėjęs Eligijus į savo gimtąjį miestą sugrįžo 2022 metais. Į žaidimą atakoje orientuotas FA „Šiauliai“ auklėtinis per šiuos dvejus metus tapo nekeičiamu Mindaugo Čepo pasirinkimu geltonai juodų gretose.

Per šį laiką 25-erių futbolininkas atstovaudamas „Šiaulių“ ekipai sugrįžo į Edgaro Jankausko vadovaujamos nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės gretas, o vilkėdamas geltonai juodus marškinėlius iš viso sužaidė 77 rungtynes, pelnė 22 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusiame sezone šiaulietis su savo gimtojo miesto komanda nukeliavo iki LFF taurės finalo ir iškovojo istorinius „TOPsport A lygos“ bronzos medalius.

„Praėjęs sezonas buvo įsimintinas tiek visai FA „Šiauliai“ organizacijai, tiek man asmeniškai, todėl neslėpsiu, turėjau ne vieną pasiūlymą iš užsienio klubų, o į kelis buvau ir net nuvykęs, tačiau nepavyko susitarti dėl sąlygų, buvo tam tikros nežinomybės, o širdis sakė, kad ir toliau noriu žaisti Šiauliuose.

Nenoriu būti suprastas neteisingai, tačiau nupieštas viršelis ir turinys viduje buvo skirtingas. Daug galvojau ir nusprendžiau grįžti į organizaciją, su kuria turime neužbaigtų darbų. Laukia labai įdomus sezonas, todėl noriu koncentruotis į pasiruošimą ir visomis mintimis būti ten, kur manimi pasitiki“, – kalbėjo Šiauliuose liekantis E. Jankauskas.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img