2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Rokas Baciuška: nuo Dakaro iki naujų iššūkių su „Toyota“

Privalai perskaityti

Rokas Baciuška, gerai žinomas kaip triskart iš eilės Dakaro ralio prizininkas ir pasaulio ralio-reidų čempionas, pasidalijo žinia apie naują etapą savo karjeroje. Paskutinę sausio dieną jis teigė: „Žinokit, bagis ir miškas – gerai, bet automobilis ir smėlis – dar geriau“. Tai užsiminimas apie jo perėjimą iš bagio varžybų į aukščiausią kategoriją – T1+ arba Ultimate klasės automobilio lenktynes.

Nepaisant to, kad nuo Dakaro ralio praėjo nedaug laiko, lenktynininkas iš Tauragės jau ruošiasi naujiems iššūkiams. Jis planuoja dalyvauti „Hail Toyota International“ ralyje Saudo Arabijoje su „Toyota Overdrive“ T1+ klasės automobiliu. Baciuška atskleidė, kad jo pasirinkimą lėmė automobilio patikimumas ir didelis planas 2025 metais dalyvauti Dakaro ralyje bei kovoti dėl pasaulio čempionato titulo su šiuo automobiliu.

R. Baciuška pirmą kartą „Toyota“ automobiliu varžėsi 2023 metų liepą, dalyvaudamas „Baja Aragon“ ralyje Ispanijoje, kur sėkmingai pateko į geriausiųjų dešimtuką. Ši patirtis suteikė jam pasitikėjimo savo galimybėmis ir užtikrintumo dėl būsimų varžybų.

Be „Toyota“ automobilio, Baciuška šiais metais toliau varžysis „Challenger“ klasės bagiu, su kuriuo Dakaro ralyje užėmė trečiąją vietą. Jis taip pat dalyvaus pasaulio ralio-reidų čempionato etapuose ir neapsiribos tik tarptautinėmis varžybomis – lenktynininkas planuoja sudalyvauti ir kartingo varžybose Lietuvoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img