2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Baltijos moterų futbolo lygos naujasis sezonas prasidės vasario 4-ąją

Privalai perskaityti

Tradicinis futbolo turnyras, kuriame rungiasi pajėgiausios Estijos, Latvijos ir Lietuvos moterų komandos, netrukus sirgalius nudžiugins 2024 metų sezono akistatomis.

Kaip ir pernai, Baltijos moterų futbolo lygoje (BWFL) rungsis 6 komandos. Vasario 4 dieną pirmosios į aikštę žengs Liepojos FS ir Rygos SFK „Rīga“ ekipos iš Latvijos.

Turnyre taip pat rungsis Talino FC „Flora“ ir Saku „Sporting“ iš Estijos, o Lietuvai šiame turnyre atstovaus Šiaulių FK „Gintra“ ir Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU.

Pagal patvirtintą varžybų formatą, komandos iš pradžių tarpusavyje sužais vieno rato sistema. Birželio 11 dieną yra numatyti pusfinalio susitikimai bei rungtynės dėl 5 vietos. Mažojo ir didžiojo finalo rungtynės vyks rugpjūčio 17-ąją.

Turnyro tvarkaraštis

BWFL turnyras yra skirtas komandoms įgyti tarptautinės patirties bei pasiruošti UEFA Čempionių lygos atrankos turnyro varžyboms. Nugalėtojų titulą gins „Gintra“, iškovojusi BWFL trofėjų 8 kartus klubo istorijoje.

Lietuvoje vyksiančias BWFL turnyro rungtynes planuojama transliuoti per futbolas.tv platformą.

Praeitų metų BWFL finalo albumas ir rungtynių įrašas

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img