2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Rose Namajunas-aš esu pranašesnė visose srityse

Privalai perskaityti

Buvusi dukart UFC minimalaus svorio kategorijos (52,2 kg) pasaulio čempionė, 31-erių Rose Namajunas (11-6), yra pasiruošusi naujam iššūkiui. Kovo 23 d., Lietuvos laiku ankstyvą kovo 24 d. rytą, ji kausis UFC turnyre Las Vegase, JAV, esančioje „UFC Apex“ arenoje. Šis turnyras žymi Namajunas grįžimą į octagoną, kur ji susitiks su 30-mete brazile Amanda Ribas (12-4) pagrindinėje turnyro kovoje.

Namajunas nusprendė neklausyti kai kurių ekspertų patarimų ir kovos aukštesnėje – 56,7 kg – svorio kategorijoje. Tai bus jos antras pasirodymas šioje svorio kategorijoje, pirmą kartą ji debiutavo 2023 m. rugsėjį, kai teisėjų sprendimu pralaimėjo prieš Manon Fiorot.

Pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, Namajunas teigia atradusi vidinį balansą ir motyvaciją tobulėti. Nors pastaroji kova baigėsi nesėkme, sportininkė jaučiasi stipri tiek fiziškai, tiek psichologiškai. „Dabar yra geras laikas stoti į kovą. Minimalaus svorio kategorijoje pasiekiau viską, ką norėjau, dabar bandau įgyvendinti kitą savo tikslą – persikelti į aukštesnę svorio kategoriją,” – sakė Namajunas per „The MMA Hour“ laidos interviu.

Namajunas taip pat atskleidė, kad kovoje su Fiorot patyrė mažojo rankos piršto traumą, tačiau specialistas ją užtikrino, kad operacija nebūtina. Ši trauma dabar nebetrukdo sportininkės pasiruošimui kovai.

Kalbėdama apie būsimą varžovę Ribas, Namajunas pažymėjo, jog laiko save pranašesne už brazilę visose srityse. „Ribas yra energinga kovotoja, bet aš esu pranašesnė visose srityse. Tereikia išlaikyti koncentraciją ir nepamiršti kovos plano,” – teigė Namajunas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img