2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Kamila Valijeva Diskvalifikuota

Privalai perskaityti

Sporto arbitražo teismas (CAS) paskelbė sprendimą dėl Rusijos čiuožėjos Kamilos Valijevos antidopingo taisyklių pažeidimo bylos, skirdamas jai ketverių metų diskvalifikaciją. Ši sankcija taip pat reiškia, kad bus anuliuoti visi Valijevos pasiekti rezultatai po teigiamo dopingo testo, įskaitant jos pasirodymus Pekino olimpiadoje ir Europos čempionate.

Tarptautinė čiuožimo sąjunga (ISU) greitai sureagavo į CAS sprendimą, atimdama iš Valijevos Europos čempionės titulą. Dabar Europos čempionato aukso medalis bus perduotas Annai Ščerbakovai, sidabras – Aleksandrai Trusovai, o bronza – belgei Loenai Hendrickx.

Valijevos diskvalifikacija taip pat turėjo didelį poveikį Pekino olimpiados komandinės varžybos rezultatams. Rusijos komanda, netekusi Valijevos taškų, nukrito iš pirmos į trečią vietą, o aukso medaliai atiteko JAV rinktinei, sidabras – Japonijai. JAV dailiojo čiuožimo federacija pasveikino savo rinktinę, kuri dabar oficialiai tapo olimpine čempione.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img