2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

L. Hamiltonas verčia naują karjeros lapą su Ferari

Privalai perskaityti

Pasaulį nustebino žinia apie Lewisą Hamiltoną ir jo netikėtą sprendimą persikelti iš „Mercedes“ į „Ferrari“ po šio sezono. Britas, „Formulės 1“ scenoje praleidęs 11 metų su „Mercedes“, nusprendė atverti naują skyrių savo karjeroje. „Tai buvo vienas sunkiausių sprendimų mano gyvenime, bet laikas žengti šį žingsnį,” – teigė Hamiltonas.

Per savo įspūdingą karjerą su „Mercedes“, Hamiltonas iškovojo šešis pasaulio čempiono titulus, pridurdamas dar vieną su „McLaren“. Dabar, pasinaudojęs kontrakto išlyga, britas 2025 m. prisijungs prie „Ferrari“, palikdamas „Mercedes“ ieškoti jo įpėdinio. „The Sun“ skelbia, kad Hamiltonas su „raudonaisiais“ pasirašė ilgalaikį kontraktą, kuris jam per du sezonus atneš apie 115 mln. eurų.

„Mercedes“ ir „Ferrari“ komandos oficialiai patvirtino šias permainas, o „Ferrari“ jau ruošiasi pasitikti Hamiltoną, kuris kitąmet pakeis Carloso Sainzo jaunesnįjį. Tuo tarpu „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pripažįsta: „Nieko nėra amžino… Mums dar liko vienas sezonas kartu ir mes padarysime viską, kad būtume konkurencingi šiemet“.

Dabar „Formulės 1“ pasaulis laukia, kas užims Hamiltono vietą „Mercedes“ – tarp kandidatų yra Oscaras Piastri, Danielis Ricciardo ir kiti. Hamiltono sprendimas yra didelis žingsnis ne tik jo asmeninėje karjeroje, bet ir keičia „Formulės 1“ komandų balansą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img